Newsy
2015
Lut
12
XII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Szaloma Asza
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Kutnie ogłasza XII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Szaloma Asza. Unikalne znaczenie konkursu polega na przywracaniu pamięci o polsko-żydowskiej przeszłości Kutna, a nade wszystko o Szalomie Aszu, urodzonym w Kutnie w 1880 roku wybitnym prozaiku i dramaturgu żydowskim tworzącym w jidysz, dwukrotnym kandydacie do Nagrody Nobla. Szczegóły na stronie www.bibliokutno.pl
2015
Lut
12
VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS POETYCKI IM. J. RÓŻEWICZA
Organizator Różewicz Open Festiwal 2015 - Miasto Radomsko oraz Partner -  Miejski Dom Kultury w Radomsku ogłaszają VII Międzynarodowy Konkurs Poetycki im. J. Różewicza. Nagrodą główną jest wydanie tomiku poetyckiego. Szczegóóły na stronie: www.rozewiczopen.pl
2015
Lut
12
XIII Konkurs Poetycki im. Jana Kulki
Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży ogłasza trzynastą edycję ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jana Kulki. Szczegóły na stronie: www.mdk.4lomza.pl.
2015
Lut
12
zasłuchani.pl – literacki konkurs dla każdego

Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego zaprasza do udziału w konkursie literackim.

Dialog twórcy i słuchacza jest zjawiskiem koniecznym – jedni nie mogą istnieć bez drugich. Otwórz się na nowe emocje, daj wyraz swoim wrażeniom z przeżywania muzyki, którą kochasz! Napisz, proszę, chociaż krótki list do Filharmonii Śląskiej, w którym opiszesz swoje muzyczne emocje, osobiste znaczenie przeżywania muzyki w Twoim życiu. Chcemy usłyszeć Twój głos! Przekonaj innych do słuchania muzyki, do bycia „zasłuchanym.pl”.

Szczegóły na stronie: www.filharmonia-slaska.eu

 

2014
Maj
26
VI Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Janusza Różewicza
Miejski Dom Kultury w Radomsku zaprasza do udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Janusza Różewicza. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie na adres organizatora zestawu 5 wierszy, w teminie do 31 lipca 2014. Szczegóły na stronie:
www.rozewiczopen.pl/aktualnoci/351-vi-ogolnopolski-konkurs-poetycki-im-janusza-roewicza
strona 1 z 6
123456Następna
© 2010-2016 by Creative Media
×