Przejdź do komentarzyO (pis)maka z Dolnej Grupy
Tekst 38 z 54 ze zbioru: Limeryki i inne wierszyki
Autor
Gatuneksatyra / groteska
Formafraszka / limeryk
Data dodania2026-05-09
Poprawność językowa
Poziom literacki
Wyświetleń159

***

(Pis)mak (praw - nick) w Dolnej Grupie

wciąż wierszyki pisze głupie.

Nikt go nie chce czytać,

bo to Troglodyta.

Osobiście mam go... gdzieś.



  Spis treści zbioru
Komentarze (5)
oceny: poprawność językowa / poziom literacki
avatar
Tadeo, Twoje niedopowiedziane słowa są formalnie uznane jako dopuszczalne w mediach. Czyli po prostu masz go w dupie. I słusznie, ja też!
avatar
- jego podobizna na ... energetycznym słupie?
avatar
Zastanawiam się, o kim to... mam! Tylko jeden osobnik pasuje. Nawet niedopowiedzenie odczytałem ;)

Rozumiem,. że "Troglodyta" (dużą literą) to "wyróżnienie" wśród takich, na opak ;)
avatar
Dziękuję bardzo za komentarze.
Janko,
Zastanawiałem się, czy można.
Za mnie to dopowiedzialeś.
Hardy,
Zobacz, gdzie go poniosło, do Twojego województwa. Tam go jeszcze nie było. :⁠-⁠)
avatar
Tadeo - pytałem się mieszkającego tam znajomego (czytelnika mojego). Nie widział i nie słyszał o takowym. Widocznie tenże tylko wpadł do gospody, nażarł się i pojechał dalej ;)
© 2010-2016 by Creative Media
×