Tekst 22 z 46 ze zbioru: Ostatni chyba zbiór
| Autor | |
| Gatunek | satyra / groteska |
| Forma | fraszka / limeryk |
| Data dodania | 2026-06-02 |
| Poprawność językowa | |
| Poziom literacki | |
| Wyświetleń | 125 |

O Karolu i odbieraniu orderu
Stwierdził polityk z miasta nad Nerem,
że chce wywołać Karol aferę,
pragnąc zabrać Zełenskiemu
to, czego nie dano jemu.
Już pierś swą widzi z pięknym orderem.








oceny: bezbłędne / znakomite
oceny: bezbłędne / znakomite
Ich osiągniecia "dla ludzi"wystarczą im za odznakę.
Są tacy, którzy wypinają.
Nic w życiu nie osiągnęli dla ludzi, więc chcą chociaż dla siebie. Fałszywie.
oceny: bezbłędne / znakomite
oceny: bezbłędne / znakomite
Czemu nie Antoniemu!?
oceny: bezbłędne / znakomite
Napisałem tak, bo uważam, że każdy polski prezydent powinien się choć raz pokazać w Kijowie. Ukraińców sprowadzać na ziemię, kiedy się wojna skończy, a nie teraz. To jest polski pragmatyczny interes.
Cały świat jedzie na Machiavellim od stuleci, a Polacy, kurwa, nie potrafią i potem jest w pizdeczkę.
oceny: bezbłędne / znakomite
/tym razem historii/
kpi se z Humanistyki
po bandzie jedzie
pierwszy taki
byle jaki
oze-sroze