Przejdź do komentarzyBrał, bierze i brać będzie ...
Tekst 146 z 152 ze zbioru: okolicznościowe 3
Autor
Gatuneksatyra / groteska
Formawiersz / poemat
Data dodania2026-06-02
Poprawność językowa
- brak ocen -
Poziom literacki
- brak ocen -
Wyświetleń156

~~

Zdzisio brał kiedyś - by umknąć biedy,

produkty z czyjegoś biurka.

Nadal to czyni, a innych wini

o zbyt głębokiego `nurka`.


Takim się brzydzę - nie jest w tej lidze;

w której chciałby pozostać.

Jemu klepisko, bo na boisku

zbyt słaby - mizerna postać ..

~~

  Spis treści zbioru
Komentarze (4)
oceny: poprawność językowa / poziom literacki
avatar
Przestań się już kompromitować.

Sztuczna inteligencja potrafi zrobić w balona, tych mniej inteligentnych.
avatar
- zagończyk w akcji ... wysłany przez starszyznę do boju - brawo Ty!!!
:-)))
avatar
Jestem przekonanym że jesteś ofiarą cyfrowego analfabetyzmu.
Pytanie, czy jesteś tego świadomy, czy wstyd ci się do tego przyznać,
avatar
... czy jesteś tego nieświadomy - mialo być.
© 2010-2016 by Creative Media
×