Przejdź do komentarzyO celi dla Jakiego
Tekst 23 z 46 ze zbioru: Ostatni chyba zbiór
Autor
Gatuneksatyra / groteska
Formafraszka / limeryk
Data dodania2026-06-03
Poprawność językowa
Poziom literacki
Wyświetleń110

O prezenciei dla Jakiego


Stwierdził mieszkaniec wioski Burłaki,

że wkrótce Jaki pójdzie do paki.

Po to pierdle nowe wznosił,

by o lokum się nie prosił.

Cela to prezent nie byle jaki.

  Spis treści zbioru
Komentarze (6)
oceny: poprawność językowa / poziom literacki
avatar
Zasłużony dla SW
politolog dr nauk
o bezpieczeństwie
w niebezpieczeństwie?!

Ale, na Boga, dlaczego?!

Hmmm... pomyślmy...
Też tak skończył
Humanum Tumanum,
co tych głupków łączy??
avatar
Czy trafi do paki
Jeden z drugim
Jaki taki
Byle jaki
Ćwierćgłupek
Półdupek
Tam gdzie duraki
Ziomki i cwele
Robią se z Polski
Trele-morele
avatar
Trafione, zatopione, Janko.
...a mozliwe, że i uwięzione. Były blokers trafi znowu do byłych kumpli...
avatar
Pani Emilio i hardy, bardzo dziękuję za komentarze.
avatar
Janko,
Dodatkowy plus za ten homonimm w wyrażeniu: "nie byle jaki".
avatar
Tadeo, bardzo dziękuję.
© 2010-2016 by Creative Media
×