Przejdź do komentarzyPołączył ich Izrael
Tekst 11 z 11 ze zbioru: Żarty z Europy
Autor
Gatunekproza poetycka
Formawiersz / poemat
Data dodania2026-06-03
Poprawność językowa
- brak ocen -
Poziom literacki
- brak ocen -
Wyświetleń107

W marcu zeszłego roku

grupa polskich parlamentarzystów

pojechała do Izraela

na jakieś tam szkolenia


Między innymi:


Katarzyna Piekarska PO

Alicja Gołaś Gładkowska PO

Krzysztof Ardanowski PiS

Jarosław Selin PiS

Oraz Klaudia Jahira

Anna Żukowska


Wszyscy razem dobrze się bawili

Nawet zdjęcia wspólnie se robili

Razem przy stołach siedzieli


Szkolenia były z zarządzania antykryzysowego

I antyterrorystycznego.

Chyba pojechali uczyć się

na dobrym przykładzie

Bo właśnie ludobójstwo

Trwało w Gazie


Piszę ten tekst dla tutejszych złośników co swą twórczość ograniczyli do wylewania niechęci  na nielubianą stronę polityczną .

Zaręczam jednak  też, że przeciwni sobie politycy  zwyczajnie się lubią i nie mają najmniejszych problemów z akceptacją  - w przeciwieństwie do Publixo


Mało tego politycy ci

Często barwy zmieniają

I są tam gdzie ich wołają

To co mają zagrać zagrają


Może dosyć tej naiwności

Dosyć narodowej złości

Bo oni nami  zarządzają

Ogrywają i w  dupie mają


  Spis treści zbioru
Komentarze (9)
oceny: poprawność językowa / poziom literacki
avatar
Jest to prawdą, czy literacką fikcją?
avatar
https://www.tiktok.com/@mateusz.kubis/video/7646703646675078432?_r=1&_t=ZN-96tUg9guf8k
avatar
to źródło wydaje sie wiarygodne i słyszałem wcześniej cos o wyjeździe posłów - tych tu wymienionych ale i inne grupy też mieszane politycznie odwiedzały Izrael.

Wszyscy co tam byli mniej lub bardziej optują za żydowskim zbrodniarzami - broniąc ich lub choćby nie krytykując .
avatar
Nie bazowałbym na takich żródłach informacji.
avatar
Do Izraela przed pandemią i zagładą Palestyńczyków w Strefie Gazy

do Izraela /Ziemi Świętej/ latało każdego roku

ŚREDNIO

150 TYSIĘCY POLAKÓW

Jak myślisz, szan. Czytelniku, po co?
avatar
Oni nami zarządzają
Nas bujają
W dupie mają

(patrz konkluzja)

Łaaaaaał!

W dupie mają nas
Między nami las
Ciemny gęsty las
Już najwyższy czas
Nogi wziąć za pas

;(

TO NIE JEST WIERSZ
avatar
Emilio - w tamtym czasie już wstrzymano wszelakie wycieczki .

No i nie maja nas w dupie bo sponsorujemy ich wojnę na Ukrainie - no może maja nas w dupie ale pilnują byśmy ich nie mieli w dupie .
avatar
Bartymeuszu - nie bazowałbym..... ten gość ma dość utrwalona pozycję i nie tylko on jest źródłem. Gdzieś jeszcze słyszałem o tym.
No i pokazuje zdjęcie ...

Oczywiście wszystko dziś można sfabrykować - jednak stałe wyjazdy naszych parlamentarzystów - prawie wszystkich opcji są faktem - mają tam masę szkoleń - przedziwnych.
Lista tych gagatków jest naprawdę długa
No i przedziwnie nie krytykują Żydów

Ja mu wieżę -
avatar
Jest to wielce prawdopodobne.
© 2010-2016 by Creative Media
×