strona 1 z 1
AutorZnikające utwory
16 Lut 2012 o 14:19
Od jakiegoś czasu obserwuję jak pojawiają się i znikają te same teksty, po to tylko żeby znów się pojawić. Czy to zabieg zamierzony przez autora ??? Czy chodzi o coś innego ? O co ?
Wiersz pt "książę czeluści " pojawiał się i znikał już chyba cztero czy pięciokrotnie !!! Zresztą inne wiersze tego autora też są i później ich nie ma, i znów są!!! O co chodzi ?
Może spróbujemy obstawić je zakładami bukmacherskimi. Ile razy jeszcze pojawi się i zniknie "Książę czeluści"???
[...] 
16 Lut 2012 o 14:58
Może po prostu autor zauważył jakieś błędy i chciał je poprawić.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
16 Lut 2012 o 15:35
lotta napisał:
Może po prostu autor zauważył jakieś błędy i chciał je poprawić.


Aż tak naiwna nie jestem, ale powiedzmy, że przyjmuję to do wiadomości.
16 Lut 2012 o 19:21
Też zauważyłam to niezwykłe zjawisko. :)
Wydaje mi się, że jedna poprawka mogłaby być, ale jeśli ktoś poprawia wiersz pięć razy, to coś jest nie tak z tym tekstem. Został za wcześnie opublikowany.
Dlatego proponowałam w "Ocenach" coś w rodzaju "Dziennika", gdzie moglibyśmy sobie tak wstawiać, kasować, poprawiać i znowu wstawiać, jeśli brakuje nam cierpliwości i chcemy od razu chwalić się swoimi tekstami.
Piotrze, ale czy nie wydaje ci się, że to nie jest całkiem w porządku? Po pierwsze, obniża poziom - trafiają niedopracowane teksty i na kimś z zewnątrz, kto przypadkowo zajrzał do publixo, portal sprawia gorsze wrażenie.
Po drugie, jeśli czytelnicy nie zapamiętają tytułu, to klikają w koło na ten sam tekst, który wywołuje nieprzyjemne uczucie daja vu.
Nie chcę być złośliwa, ale wszyscy twórcy powinni mieć trochę cierpliwości i dłużej pracować nad tekstem, zanim go wstawią, skoro i tak ciagle go poprawiają. A te poprawki nie są skutkiem komentarzy pod tekstami, tylko jakiś porad z innego źródła.
Lotto, dziwię się trochę Adminowi, bo przecież to też musi go denerwować, takie ciągłe anulowanie tekstów. Nie mówiąc już o ich poziomie. Kara mówi o wielokrotnym wstawianiu jednego wiersza, a nie o przypadku, kiedy autor "po prostu zauważył jakieś błędy i chciał je poprawić" .
Wielu autorów pisze w komentarzu poniżej, że zauważyli błędy, ale już wstawili tekst i tak pozostaje. I co w tym złego?
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×