strona 1 z 1
AutorKreatywne pisanie
03 Lis 2012 o 12:33
Od tygodnia pracuję nad szkicem o kreatywnym pisaniu, raczej z pozycji czytelnika książek na ten temat niż własnego autorytetu. ;) Zamieszczę go w dziale "poradniki". Ciekawa jestem, czy znajdą się czytelnicy. I czy nie oburzą się, mówiąc, że można pisać z duszy, nie wiedząc nic o żadnych planach, przesłaniach itd.

Ponieważ wykorzystuję do tego sporo książek wydanych w Niemczech na temat warsztatu pisarza, a w tym momencie nie chcę pisać niczego obszernego, wybieram z nich najważniejsze rzeczy. Nie wiem, czy mój tekst wyda się spójny. Bardzo proszę o uwagi, tu na forum, albo pod tekstem.
Ponieważ jest to szkic, zawsze będę mogła go rozszerzyć i dopracować, jeśli będzie taka potrzeba z mojej czy obcej strony.
Szkic będzie miał kolejność, bo widzę go jako całość, ale zamieszczać będę po kolei krótkie teksty.
Pozdrawiam publixowiczów.
[...] 
03 Lis 2012 o 20:39
Również czekam na tę publikację. Trzeba ciągle szkolić swój warsztat. Może też ożywi się forum dzieki temu...
04 Lis 2012 o 13:50
Jak już pisałem w komentarzu, oczekuję czegoś wspaniałego, a Autorka niewątpliwie potrafi to zrobić. Mam natomiast uwagę do wypowiedzi Wojtka81. Szkolić to można kogoś lub siebie, a warsztat można doskonalić, rozwijać, wzbogacać itp., ale na pewno nie szkolić.
---
Jan Stanisław Jeż
05 Lis 2012 o 16:36
Dzięki za uwagę:)
06 Lis 2012 o 13:42
Również dziękuję, ale od warunkiem, że moje uwagi zostaną uwzględnione. Janko
---
Jan Stanisław Jeż
07 Lis 2012 o 06:53
To oczywiste, że powyższą uwagę traktuję jako dobrą radę, element doskonalenia warsztatu:)
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×