strona 1 z 1
AutorWrzos10. 'Pamięć przestrzenna'
14 Paź 2013 o 15:10
Przejrzałam teksty. Bardzo to ciekawe. Ponieważ poezja nie jest moją najmocniejszą stroną, najłatwiej jest mi odwołać się do tzw. poezji śpiewanej. W tym wypadku przychodzi mi na myśl, jako motyw przewodni piękna piosenka - 'Martwe liście", którą śpiewł Yves Montand a w polskim tłumaczeniu chociażby Michał Bajor.
24 Sty 2014 o 17:14
Dzisiaj niespodziewanie dał głos spadkobierca niechlubnej pamięci wrzos10, nazywając Piórko i Hardego (jakaś dziwna pisownia) moimi satelitami. A jeden wers niżej zwraca się do Optymisty i do Doktora, czyli do zupełnie innych osób. Mam nadzieję,że 6 stopni mrozu we Wrocławiu i nieco więcej w innych miejscowościach nie zamroziło mózgu. Nawet w Reichu. A co o tym sądzą indagowani?
---
Jan Stanisław Jeż
24 Sty 2014 o 23:14
Jakiś spadkobierca wrzos10? O kogo chodzi? Muszę poszukać...

Poszukałem. Tego spadkobiercy ataki obchodzą mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg. To taka rydzykowa "miłość bliźniego" i rydzykowe "przekazanie znaku pokoju".

Szkoda czasu na odpowiedzi.
25 Sty 2014 o 09:10
Janko :)
Indagowani wzruszają ramionami, uśmiechają się i cieszą się, że od dawna jest spokój na Publixo. Jednocześnie rozumieją, że spadkobiercom może się ten spokój nie podobać.
Ale póki co, to "chwalmy łąki umajoooone..." :D
[...] 
28 Sty 2014 o 13:24
Drogi janko,

we Wrocławiu nie ma juś co zamrażać :)
Ciesz się! przybył ci kolejny satelita :)
---
Errare humanum est in errore perseverare stultum.
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×