strona 1 z 1
AutorProtest song
05 Kwi 2014 o 05:53
Dostrzegłem, że pewien cienko śpiewający poeta swoim protest songiem "Przyszłość" udaje zużytą, zacinającą się winylową płytę.
A ja tego typu płyty już dawno wyrzuciłem do lamusa historii.
---
Jan Stanisław Jeż
05 Kwi 2014 o 23:34
Mnie dziwi monotematyczność tego poety.
Szkoda.
06 Kwi 2014 o 00:34
Cóż, zawiść jest odmianą choroby, na którą nie ma lekarstwa. Jeżeli ktoś nie może lepiej, to próbuje dołki kopać. A z dołkami jest jak w przysłowiu.
Stare prawie jak świat...
06 Kwi 2014 o 04:50
Hardy, przypuszczam, że nie miałeś na myśli wersji przysłowia: Kto pod kim dołki kopie, ten awansuje.
---
Jan Stanisław Jeż
06 Kwi 2014 o 20:52
janko napisał:
Hardy, przypuszczam, że nie miałeś na myśli wersji przysłowia: Kto pod kim dołki kopie, ten awansuje.


"... ten w nie wpada".
07 Kwi 2014 o 12:50
Panie Janko,
czy uważa się Pan za tak ważną osobistość, że w każdym słowie które użyję, odnajduje Pan swoje odbicie?

Od dzisiaj, żeby takie nieporozumienia nie miały miejsca,
nie zapomnę, określić adresata jednoznacznie.
Jeśli rzeczywiście pozbył się Pan "płyt" mojej produkcji, to dlaczego stale Pan je wspomina?


Wszystkim adwokatom Pana Janko, dziękuję za cenne uwagi.


Panie Hardy,
proszę nie używać słów (np. zawiść), których znaczenia Pan nie rozumie.

Co się tyczy monotematyczności, mój niewielki zbiorek zamieszczony na stronie Publixo, jest tego najgorszym dowodem. Niech się Pani nadal rozkoszuje limerykami (zwłaszcza o kobietach) i ich niezwykłą różnorodnością, oraz nadzwyczajnym smakiem.
---
Errare humanum est in errore perseverare stultum.
07 Kwi 2014 o 13:44
Panie luciusannaeusmartin, spuszczę zasłonę milczenia na Pański wpis. Nie będę komentował. Po co? Każdy czytający może ją przeczytać i sam wyrobić sobie zdanie.
07 Kwi 2014 o 21:44
Panie Luciusannaeusmartinie! Już pora, by pan nauczył się czytać ze zrozumieniem. Ja tylko napisałem, że pan udaje zużytą i ciągle zacinającą się winylową płytę, czyli bezsensownie powtarza to samo i czepia się mnie nieustannie. Reszty pana wypocin komentował nie będę, gdyż one po prostu na to nie zasługują. Tyle i tylko tyle. Mam nadzieję, że dotrzyma pan słowa i odczepi się ode mnie raz na zawsze.
---
Jan Stanisław Jeż
08 Kwi 2014 o 12:37
Przez grzeczność nie porównuję ludzi do rzeczy, toteż sens moich "wypocin", stał się (niewątpliwie) zbyt trudny do zrozumienia dla obu Panów.
---
Errare humanum est in errore perseverare stultum.
08 Kwi 2014 o 21:01
Nieprawda. Porównałeś już kilka osób do satelitów. A wcześniej pozwalałeś sobie na dużo więcej.
Z tego wynika, że nie rozumiesz, albo nie chcesz zrozumieć, że Janko ocenił Twoje zachowanie, a nie Ciebie.

Jest różnica w powiedzeniu "jesteś głupi", a "twoje zachowanie jest głupie".

Poza tym, jeśli nie rozumiesz tej różnicy, to przynajmniej okaż szacunek dla wieku i fachowej wiedzy Janko.

Trochę pokory, panie poeto, a będziemy wszyscy, włącznie z Tobą, zadowoleni.
09 Kwi 2014 o 11:25
No cóż, zostałem zdemaskowany. Nie mam nic na swoją obronę Wysoki Sądzie. Pozostaje mi milczenie :(
---
Errare humanum est in errore perseverare stultum.
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×