strona 1 z 1
AutorPodziękowania dla Janko :)
24 Maj 2016 o 11:40
Janko, serdecznie dziękuję za wartościowy i piękny prezent w postaci Twojego najnowszego tomiku z limerykami, a także niezwykłego, cudownego zbioru wierszy, który wzbogacił swoją doskonałą recenzją profesor Jan Miodek :)
Zachwycona wierszami, a także recenzją profesora, z którą całkowicie się zgadzam, pozwolę sobie zacytować fragmenty Jego wypowiedzi zamieszczonej na wstępie tego tomiku:

"W wypadku oddawanego właśnie w ręce czytelników zbioru wierszy mogę mówić z pełną odpowiedzialnością, że stanowią one poetycki plon stokrotny. Pisane gorącym polskim sercem i uczuciem, dalekie są od łzawości i taniego sentymentalizmu, co najważniejsze zaś od patriotyczno-propagandowego patosu. Cechuje je nowoczesna, choć pełna klasycznego dostojeństwa, forma przekazu poetyckiego i bogactwo języka elitarnego w najlepszym tego słowa znaczeniu.
(...)
Świadomość polskich śladów na ziemi wielu kultur pomaga nam wszystkim żyć.
Dzięki poetyckiemu pomysłowi (tu nazwisko autora) świadomość ta została wzbogacona pejzażem lirycznym. Pejzażem wysokiego literackiego lotu - dopowiem na koniec z satysfakcją." Jan Miodek.

:) :) :)
24 Maj 2016 o 14:44
O, jak pięknie :) I ja gratuluję Janko, tak tomiku (to głównie), jak i recenzji profesora Miodka (to równie ważne) :)
24 Maj 2016 o 23:24
Przyłączam się do gratulacji. Oby jak najwięcej takich tomików powstało. :)
22 Lut 2017 o 19:09
Z ciekawości zajrzałem na forum i teraz już wszystko kumam. Wcześniej sugerowałem w swych komentarzach pewne uwagi, dodam tylko, że czuję się zaszczycony, że czytacie Państwo moje teksty, a Pan Janko się nad nimi pochyla i plewi. Gratuluję publikacji, którą "pobłogosławił" jeden z moich ulubionych językoznawców. I to jak!

Chapeau bas!
---
DW
18 Wrz 2018 o 18:52
Janko,

serdecznie dziękuję za kolejny i miły prezent w postaci trzech następnych tomików z Twoją twórczością :)


Pozdrawiam :)
[...] 
19 Wrz 2018 o 12:53
Wydawnictwo EUROSYSTEM i wydawnictwo Jakopol.
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×