strona 2 z 2
« < 12
AutorWIELKIE GRATULACJE DLA LILLY!!!
23 Lis 2018 o 23:10
Gratuluję Lilly!
23 Lis 2018 o 23:20
Bardzo Wam wszystkim dziękuję. Być może da to niektórym z Was chęć wysyłania własnych wierszy na konkursy. Powiało optymizmem. :)
[...] 
24 Lis 2018 o 08:46
lilly napisał:
Bardzo Wam wszystkim dziękuję. Być może da to niektórym z Was chęć wysyłania własnych wierszy na konkursy. Powiało optymizmem. :)


Lilly, nie mam nic przeciwko wydanym tomikom poetyckim. Przeciwnie, uważam że autorzy powinni mieć, choćby w formie pamiątki takie pozycje. Dla siebie, dla najbliższych, przyjaciół i znajomych :) W taki sposób w mojej domowej bibliotece, na honorowym miejscu, znajdują się i książki, i tomiki przyjaciół z pięknymi dedykacjami :) Wspaniałe prezenty :)

Ale mam wrażenie, że dopiero konkursy literackie i sukcesy świadczą o poziomie twórczości, bo oceny są niezależne, nieuwarunkowane sympatią (czy antypatią). Trzeba mieć odwagę, żeby poddać weryfikacji zawodowych krytyków literackich swoją twórczość i talent. Dlatego tak bardzo cieszą mnie Twoje sukcesy! :)

Jeszcze raz, gratuluję i czekam na dalsze :)

.
24 Lis 2018 o 14:06
Aż się musiałem zalogować. Gratuluję, Lilly!
25 Lis 2018 o 11:37
adk napisał:
Aż się musiałem zalogować. Gratuluję, Lilly!


Adku, cieszę się, że Cię widzę. Dzięki.
25 Lis 2018 o 13:04
- a ja po prostu niczego akurat tutaj Tobie nie gratuluję. Po prostu Ci się należało dostąpić tego zaszczytu, jeśli tylko takim go uważasz.
Pozdrawiam - 3msie - SIEMA - heeeeeeejjjjjjj!!!
---
bronmus45 / trotsiga
21 Maj 2019 o 21:13
Miło wspominać :)
22 Maj 2019 o 08:03
Ja żem se tu zajrzał dopiero teraz. Oczywiście gratuluję Lilly. Tego wiersza bym se przeczytał. muszem poszukać.
strona 2 z 2
« < 12
© 2010-2016 by Creative Media
×