strona 1 z 1
AutorPrawa autorskie
02 Lip 2020 o 20:30
Ludzie,

redakcja "Uwierz w przeznaczenie" takie coś pisze: "Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć" opublikowanych w "Uczuciach i tęsknotach" w całości lub w części, wymaga uprzedniej zgody wydawcy".

W jednym z moich kawałków, który jeszcze jest u mnie na dysku, powołałam się na "Uwierz w przeznaczenie", czy "Co przyniesie los", czy "Historie z dreszczykiem"... nie pamiętam...

Zaznaczyłam jednak, że to cytat i że to z "Kalendarium dawnych Słowian"...

Powoływać się chyba wolno?

Mogę więc opublikować ten kawałek i uzyskać za niego honorarium?
03 Lip 2020 o 12:20
Feministka napisał:
Ludzie,

redakcja "Uwierz w przeznaczenie" takie coś pisze: "Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć" opublikowanych w "Uczuciach i tęsknotach" w całości lub w części, wymaga uprzedniej zgody wydawcy".

W jednym z moich kawałków, który jeszcze jest u mnie na dysku, powołałam się na "Uwierz w przeznaczenie", czy "Co przyniesie los", czy "Historie z dreszczykiem"... nie pamiętam...

Zaznaczyłam jednak, że to cytat i że to z "Kalendarium dawnych Słowian"...

Powoływać się chyba wolno?

Mogę więc opublikować ten kawałek i uzyskać za niego honorarium?


Nie, nie możesz, bo na honorarium trzeba poczekać! O ile posiada się oryginalny talent, a później styl, z czym u ciebie jest jeszcze krucho; następnie wpierw trzeba zainwestować w siebie, później domagać się kasy od wydawnictw, które jej nie wysiedzą, by ponieważ na rozmaite, nazywane literackimi dziełami wypociny, trzeba znaleźć czytelników!
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
03 Lip 2020 o 15:46
Befano, chodzi o to, czy mi W ŚWIETLE PRAWA tak wolno.
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×