strona 1 z 5
12345 > »
Autorwymyślamy tytuł antologii - zabawa pokonkursowa
28 Sty 2013 o 11:26
Mamy dla Was poważne zadanie. Nasza pokonkursowa antologia potrzebuje tytułu! Nie jest to proste - spiąć wspólną klamrą 10 opowiadań i 10 wierszy o różnorodnej tematyce, ale przecież inwencja PubliXowiczów na pewno nie ma granic. Może to być tytuł nawiązujący do zawartości tomiku lub też w jakiś sposób powiązany z faktem, że oto chcemy pokazać światu nowych, debiutujących autorów.

Proszę o podawanie propozycji w tym wątku na forum. Wygra nich tytuł, który najbardziej spodoba się laureatom konkursu. Dla pomysłodawcy zwycięskiego tytułu będzie oczywiście nagroda - ezgemplarz pokonkursowej antologii. Zapraszam do zabawy!

Na razie proszę tylko o zgłoszenia - do 17 lutego. Dyskusję o propozycjach rozpoczniemy po tym terminie.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
28 Sty 2013 o 11:30
Zestawienie utworów wybranych do antologii:

link
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
28 Sty 2013 o 11:51
a może tytuł wiersza - "jesteś człowiekiem" ? :)
28 Sty 2013 o 14:54
Tytuł "Antologia pokonkursowa 2010-2012" jest, delikatnie mówiąc, mało przyciągający czytelnika. To będzie publikacja dostępna dla szerszego grona, a nie tylko pamiątkowy tomik do postawienia na półce przez laureata konkursu.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
[...] 
28 Sty 2013 o 17:27
"Dwadzieścia stron świata"
28 Sty 2013 o 17:44
A czy będą w antologii też opowiadania z konkursu "Mocne postanowienie"? Z tego, co pomiętam, miała być wspólna antologia.
28 Sty 2013 o 18:06
Propozycja Medicus "Tęczowe korale" wydaje mi się bardzo trafny.
---
Bądź kowalem swego losu.
28 Sty 2013 o 19:07
"Perły PubliXo"
28 Sty 2013 o 22:27
Mnie wydaje się intersująca propozycja Wojtka "Dwadzieścia stron świata" - budzi ciekawość, bo wszyscy raczej liczą się z czterema stronami, a dwadzieścia otwiera przestrzeń. Nawiązanie do ilości tekstów w pokonkursowej antologii udane.
29 Sty 2013 o 07:52
lilly napisał:
A czy będą w antologii też opowiadania z konkursu "Mocne postanowienie"?


Zgodnie z regulaminem do publikacji wchodzi tylko I miejsce tamtego konkursu. Ale II i III będzie jako bonus w wersji elektronicznej antologii. Miało być pierwotnie w @tramencie, ale wydawanie tego jest chwilowo zawieszone.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
29 Sty 2013 o 10:27
"Ze skrawków życia poskładane"
---
gillyflower
29 Sty 2013 o 14:49
Antologia - nie demagogia.
29 Sty 2013 o 18:09
Jeśli utworów w wersji papierowej będzie 21, to może
"Oczko" lub "Oczko PubliXo" :)
30 Sty 2013 o 08:50
Do mnie przemawia "Dwadzieścia stron świata".
---
Czytać i podróżować, to żyć wielokrotnie :D
02 Lut 2013 o 00:38
A co powiedzieli by Państwo na takie kombinacje z zastosowaniem terminu internetowego (teatralnego):
"21 odsłon - (debiuty) Publixo" albo "(Debiuty) Publixo w 21 odsłonach" ?
---
est
02 Lut 2013 o 11:21
Myślę, że pomysł Estery jest trafnym podsumowaniem tego konkursu. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
---
Regina Orzechowska - Świnoujście
02 Lut 2013 o 22:22
Tytuł nie może zawierać nazwy serwisu. Wy wiecie, o co chodzi, ale dla osob z zewnątrz to będzie dziwaczne, nie wiadomo co znaczące słowo. Nie można potencjalnych czytelników odstraszać niezrozumiałym dla nich tytułem.
Przepraszam, że muszę od razu oodrzucać niektóre pomysły, które Wam się podobają, ale zapewniam, że antologii i jej autorom wyjdzie to na zdrowie.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
03 Lut 2013 o 14:08
lepiej Parzysta, albo Nieparzysta, bo nie wiem jak pozniej, ida lej mam odmienić/ać.
w kazdym razie, mam wraazenie,ze wygram.

np. 18 Spacerów,
np. 19 Spacerów,
itd, itp,
aż do... np. 22 Spacery/ów?

ps.
a czy moge wystartowac z tekstem dowolnym swoim w Konkursie,
do tej pokonkursowej Antalogii?
tez Go wygram, prawdopodobnie.
prosze, Pani L
---
1 Spacer prozy poetyckiej, pod redakcją pisarza anelehd, mistrza Słów nieprzypadkowych
03 Lut 2013 o 14:17
Pani Admin.
Mrs. lotta
Pani Znamienita,
Powściągliwa, acz Wyśmienita.
po prostu,
nad Paniami... Pani

prosze,
choc tych splagiatowatych... "21 odsłon" ,
nawet nie brac,
pod
swoją przepiękną,
swą rzetelną, romantyczną,
swą modrą,
a zdecydowanie... swoją niewieścią... Uwagę,
i Rozwagę.

blagam.
na kolanach, żmędać o to mam?

ps.
prosze jakos dać,
mi... re-znać
---
1 Spacer prozy poetyckiej, pod redakcją pisarza anelehd, mistrza Słów nieprzypadkowych
strona 1 z 5
12345 > »
© 2010-2016 by Creative Media
×