strona 1 z 1
AutorPowitanie bez zbędnych fanfar
06 Maj 2021 o 04:24
Witam.
Moje tutaj publikacje stanowić będą produkt uboczny w formie odskoczni od szarzyzny codziennego życia. Dlatego też nie zamierzam wysilać się na tworzenie czegoś, co odpowiadałoby wszelakim normom i regułom twórczości literackiej, bo po prostu wielu ich nie znam na tyle, aby próbować im sprostać. Piszę tak jak umiem i jak mi w duszy gra - nie zamierzam zatem przejmować się wytykaniem mi jakichkolwiek błędów - no może poza ortografią.
Mimo to zapraszam do odwiedzin i merytorycznych komentarzy, dotyczących opisywanych tematów.
06 Maj 2021 o 12:32
Witaj Dobromir. Produkt uboczny-jak to brzmi!
---
Eu sou uma borboleta czyli motyl w kuchni
https://www.youtube.com/watch?v=28iW_O5qWfU
06 Maj 2021 o 14:23
Borbolenthina - no, bo w szarym, codziennym życiu moje czynności niewiele mają wspólnego z wierszokleceniem* - ot, i w tym rzecz
16 Maj 2021 o 14:39
Bez zbędnych fanfar witamy czym chata bogata po staropolsku - chlebem i solą!
17 Maj 2021 o 08:04
emiliapienkowska - solą po oczach?!!! Toć mnie zabolą ...
19 Maj 2021 o 09:01
Dawno "brusnomo-trotsigi" na PubliXo nie było. Najpierw nieśmiałe haiku itp. a teraz już - na całego:
PiSem gdzie się da, choć w Regulaminie Portalu polityka - rzekomo - zabroniona ;)

"Nikt mnie nie zna" czyli nawet nie Fredro ;-)
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
20 Maj 2021 o 08:16
No, cóż - na temat Trotsiga (j.norweski) mógłbym co nieco opowiedzieć, natomiast miano "brusnoma" z niczym mi się nie kojarzy.
21 Maj 2021 o 17:31
Dobromir napisał:
No, cóż - na temat Trotsiga (j.norweski) mógłbym co nieco opowiedzieć, natomiast miano "brusnoma" z niczym mi się nie kojarzy.


Literówka, panie klonie, znany z czegoś takiego jak "brawo ty" lub inszego "3m się" ;-)
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
21 Maj 2021 o 22:50
Tym razem jasnowidząca pomyliłaś się i dlaczego nazywasz kogoś klonem, jeśli nie jesteś pewna kto to jest :)
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×