strona 1 z 3
123 > »
AutorNienawiść
18 Lis 2023 o 17:13
Nikogo znikąd nie przeganiam, jak swego czasu czynił to złowieszczy, postbezpieczniacki publixowy tandem; jestem i byłam za wolnością słowa, a z nawet niewygodnych [dla siebie samej] dowcipnych powiedzonek rozmaitych Dylów Sowizdrzałów umiem się serdecznie pośmiać, o ile te tzw. otwartym tekstem mówią swoją subiektywno obiektywną prawdę, ale...

Mój skądinąd ulubiony od 12 lat portal zdominowała ze zdwojoną siłą zwykła neohitlerowska vel poststalinowska nienawiść. Wystarczy spojrzeć na ostatnie teksty, zwłaszcza wciąż tych samych krecich dziadków.

Od początku wojny na Ukrainie nie pisuję już o polityce, zresztą od jakiegoś czasu w ogóle mało pisuję, niemniej znów muszę reagować, kiedy wraca publixowa noc "długich noży". Nie zamierzam też się bawić w żadną satyrę, ponieważ nikomu źle nie życzę, lecz na wspomnianą wszechogarniającą tu, podszywaną piramidalnym łgarstwem w osobach rozmaitych starców bądź innych degeneratów, nienawiść zacznę znów po swojemu reagować. Co niniejszym czynię. Bo ja zawsze płynę pod prąd :-D Nawet za cenę adresowanej wobec siebie - knajackiej pogardy.
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
20 Lis 2023 o 17:48
Nawet nie trzeba było specjalnie czekać ;-)))

link
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
21 Lis 2023 o 10:44
Bardzo dziękuję za reklamę dla mojej publikacji, wyrażoną w drugim wpisie autorki - polecam się na przyszłość :-)))
22 Lis 2023 o 21:16
No, właśnie zgłosił jeden z nich. Niestrudzony piewca nienawiści, prześmiewczego obmawiania i wszelakiej pogardy dla politycznych innowierców. Pod różnymi nickami, na różnych portalach pisze ów jegomość ciągle jedno i to samo. Zastanawiam się nad limitem nienawiści u normalnego zjadacza chleba i nie mogę wyjść ze zdumienia ile w ludziach jadu i złowieszczej pychy.

I do jegomościa... jegomościu, słowo KOMENTAŻ piszemy... komentarz i nie chce być inaczej.

Pozdrowienia dla zacnej befany i miłego sowizdrzalenia, które zawsze chętnie czytam.
23 Lis 2023 o 09:55
Sir-Theodor-von-Knoedel
~~
Jeśli w knedlach może trafić się zakalec, to właśnie jesteś tego przykładem. Postaraj się zatem o informację, ile to różnych nicków przetrawiła już w swoich publikacjach autorka powyższego, tytułowego tekstu. Zapewniam Ciebie, że może pochwalić się większą ich liczbą, niż ja ..
23 Lis 2023 o 11:45
Dobromir napisał:
Sir-Theodor-von-Knoedel
~~
Jeśli w knedlach może trafić się zakalec, to właśnie jesteś tego przykładem. Postaraj się zatem o informację, ile to różnych nicków przetrawiła już w swoich publikacjach autorka powyższego, tytułowego tekstu. Zapewniam Ciebie, że może pochwalić się większą ich liczbą, niż ja ..


Sklerotyczny! Jeden z największych polskich Poetów XX wieku - Julian Tuwim posiadał tych pseudonimów około 54 [wtedy nie znano u nas słowa "nick"]. Niewiele mniej legendarny Redaktor kultowego niegdyś tygodnika "Przekrój" - Marian Eile czy inny poeta, dziennikarz satyryk - Ludwik Jerzy Kern...
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
23 Lis 2023 o 11:53
Przypomnij sobie, ile to razy właśnie Ty wytykałaś mi kolejne nicki?!! Przecież sama rozpoczęłaś ową wojenkę ze mną, jeszcze na portalu "Poezja polska", więc przestań teraz skamleć, wzorem Pinokia z PiSlamu ..
23 Lis 2023 o 12:12
Dobromir napisał:
Przypomnij sobie, ile to razy właśnie Ty wytykałaś mi kolejne nicki?!! Przecież sama rozpoczęłaś ową wojenkę ze mną, jeszcze na portalu "Poezja polska", więc przestań teraz skamleć, wzorem Pinokia z PiSlamu ..


Sklerotyczny, idź do otolaryngologa, bo ci się słuch demoluje, kiedy własne piskanie, bierzesz za czyjeś "skamlenie". I nie wycieraj przy okazji swojej gnijącej od nienawiści japy ani skromną befaną, ani nie utożsamiaj jej z jakąkolwiek prawicową partią.
Vide: tytuł rozpoczętego wątku.
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
23 Lis 2023 o 12:30
Pinokia przyjaciółko, że niezłe z Ciebie ziółko
- miejscem obojgu należnym
jest śmietnik;
ten przy bagnie - pobrzeżny ..
23 Lis 2023 o 16:29
O Publixo.com
Pisze każdy ziom:
Coś mu pasi albo nie,
Czy to noce,
Czy też dnie,
Wypowiada się.
23 Lis 2023 o 19:14
Dobromir napisał:
Pinokia przyjaciółko, że niezłe z Ciebie ziółko
- miejscem obojgu należnye
jest śmietnik;
ten przy bagnie - pobrzeżny ..


Oddaj te nienależne ci czternasto trzynaste świadczenia, kradzieju społecznych "piniendzy"!
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
23 Lis 2023 o 23:40
Swoją droga, to nie do pojęcia jest, jak taki emeryt w jazgocie na PiS pobiera nadal 13 i 14 emeryturę?
Z jednej strony, to się cieszę, że POkurcze przejmą władzę. Niech tylko zabiorą kasę dodatkową emerytom, to będzie dopiero płacz i zgrzytanie zębami.
Nie ma idealnej władzy i ustroju, ale jedno jest pewne. PiS ma znacznie mniej afer i przekrętów, niż POkurcze.
Był złodziej i będzie, była córwa i będzie, będzie pleban i hochsztapler, gangster i łapówkarz. Tego nie uniknie żadna władza.
Dobromir tego nie pojmie w swojej nienawiści. Zaszczepił się antyPiSem i już z tego nie wyjdzie. To po prostu choroba. Ludzie muszą gdzieś wyładować pokłady nienawiści.
Modlę się, żeby proniemiecka NEO-KOalicja parlamentarnej zbieraniny z 12 partii zabrała i 13, i 14 emerytom. Żeby waloryzacja emerytury wynosiła 2,50 zł rocznie, żeby zabrali wszystkie dodatki, dowalili wyższe podatki, zabrali kartę seniora i tegorocznym emerytom nakazali pracę do 67 roku życia, ale i tak nie mam pewności czy to coś da. Żeby zabrali 800 +, 300 zł na start w szkole i żeby wielu nie było stać na wakacje nad zimnym morzem Bałtyckim. Pociągi 100% dla emerytów i kilka tysięcy darmowych leków skreślonych z listy... bezpłatnych. I zdrowych emerytów żeby zapędzili do montażu i produkcji paneli fotovoltaicznych. Żeby obniżyli wypłaty "pochówkowego" z ZUS tak, żeby tylko starczyło na usypanie z ziemi pośmiertnego strucla na cmentarzu. I żeby Niemiec miał robotników do szparagów a czerstwi emeryci, żeby dorabiali u Germańca na pampersowych staruszkach w Berlinie, Hamburgu i okolicach. Naród tak doświadczony przez historię, a taki głupi, jak czworakowa niedola chłopa pańszczyźnianego. Ale nie uogólniam.
Wtedy, może wreszcie, kiedy będą otwierać caritasowe jadłodajnie z barszczem, pyzami i kwasem chlebowym, może wtedy coś dotrze do tych zadżumionych makówek. Ale będzie niestety już za późno. Wielu nie doczeka na zmianę poglądów.
28 Lis 2023 o 10:40
link

Oddaj tę czternastą trzynastkę albo czternastą trzynastkę, dziadu-bandyto, mentalny oszczerco 7,5 miliona sumień wyborców.
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
29 Lis 2023 o 08:28
Kolejne już podziękowania dla befana_di_campi za reklamowanie mojej publikacji, jaką przedstawia podlinkowanym znacznikiem u góry swojego, ostatniego komentarza :-)))
30 Lis 2023 o 12:02
Dobromir napisał:
Kolejne już podziękowania dla befana_di_campi za reklamowanie mojej publikacji, jaką przedstawia podlinkowanym znacznikiem u góry swojego, ostatniego komentarza :-)))


link

Czyś ty aby pomyślał sędziwy jełopie, że być może ty sam dołączysz wcześniej do zaświatowego chóru oczekującego Dnia Pańskiego?
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
30 Lis 2023 o 12:17
- kolejne podziękowania dla befana_di_campi - zatem zapraszam pod adres linku podany przez tą - zacną* osobę - w jej komentarzu :-)))
30 Lis 2023 o 17:22
Co do trzynastek, czternastek, 500plus, 300plus, darmowych dla 70plus biletów w transporcie miejskim, bezpłatnych dla 65plus leków itp., itp. ich fundatorem nie jest ani p. prezes PiS, ani odchodzący w przeszłość rząd, ani samo Prawo i Sprawiedliwość. Sponsorem tych wszystkich dodatkowych wypłat, darmoszek i ulg są Fundusz Solidarnościowy, ZUS, NFZ itd., itd... czyli my wszyscy. Jako cywilizowany nowoczesny kraj utrzymujemy wszystkie instytucje, urzędy, rząd, państwowe firmy transportowe, budowlane, bezrobotnych, hospicja, placówki oświatowe, szpitale, schroniska dla matek z dziećmi, schroniska dla zwierząt - i długo by wymieniać. Trzynastki i czternastki to żaden przywilej. To norma.
30 Lis 2023 o 19:27
belino napisał:
Co do trzynastek, czternastek, 500plus, 300plus, darmowych dla 70plus biletów w transporcie miejskim, bezpłatnych dla 65plus leków itp., itp. ich fundatorem nie jest ani p. prezes PiS, ani odchodzący w przeszłość rząd, ani samo Prawo i Sprawiedliwość. Sponsorem tych wszystkich dodatkowych wypłat, darmoszek i ulg są Fundusz Solidarnościowy, ZUS, NFZ itd., itd... czyli my wszyscy. Jako cywilizowany nowoczesny kraj utrzymujemy wszystkie instytucje, urzędy, rząd, państwowe firmy transportowe, budowlane, bezrobotnych, hospicja, placówki oświatowe, szpitale, schroniska dla matek z dziećmi, schroniska dla zwierząt - i długo by wymieniać. Trzynastki i czternastki to żaden przywilej. To norma.


Tjaaa? "Norma"? Jakoś tej "normy" wcześniej nie było?
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
30 Lis 2023 o 21:23
"Tjaaa? "Norma"? Jakoś tej "normy" wcześniej nie było?"-



Befano, wcześniej normą były takie działania, jak skok na OFE.
---
"Albo człowiek ma rację, albo się myli, albo jedno i drugie." - Charles Bukowski – Szmira
01 Gru 2023 o 00:10
Belino, a co przeszkadzało tym wszystkim firmom działać za Tuska?
To właśnie rządzacy decydują o tym, czy cokolwiek dostajemy.
Mama moja miała 2,50 groszy rocznej rewaloryzacji. gdzie był wtedy ZUS NFZ i inni?
Nie mogę pojąć skąd takie schematy myślowe. Dzięki takiemu myśleniu mamy znowu rząd Tuska, co oznacza, że manipulacja świetnie funkcjonuje u płytko myślących Polaków.
Zamiast zająć się bieżącymi sprawami najważniejsze było rozwiązanie Komisji Sejmowej o powiązaniu Tuska z Rosją, bo zdrada ówczesnego rządu jest oczywista, albo wyrównanie ubekom zabranych słusznie świadczeń emerytalnych.
Zatem widzisz belino, jaka jest praworządność. Jedni zabierają a drudzy zwracają, mimo sejmu, senatu i izb wszelakich.
To rząd decyduje o ilości i sposobie dzielenia kasy, a frajerstwo potem czeka na jałmużnę 2,59 groszy rocznej rewaloryzacji.
I takich ludzi, którzy nie wiedzą jak to się odbywa, to mi wcale nie żal. Niech idą do kolejnych wyborów i po raz kolejny zostaną złupieni. Głupota nie boli. Co najwyżej kończy się to wytrzeszczem oczu. I apiać Polsko Ludowa.
strona 1 z 3
123 > »
© 2010-2016 by Creative Media
×