strona 1 z 1
AutorKonkurs 'Mocne postanowienie' - głosowanie
21 Lis 2011 o 11:54
Rozpoczynamy głosowanie na utwory zgłoszone do konkursu "Mocne postanowienie".

Na zgłoszone utwory można głosować dwojako:
- korzystając z konta w serwisie PubliXo.com i wystawiając tekstowi ocenę
- korzystając z konta na Facebooku - przez kliknięcie "lubię to" przy utworze


Więcej szczegółów znajdziecie na stronie link
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
27 Lis 2011 o 11:52
Chyba coś słabo idzie to głosowanie. Co w przypadku, gdy tekst nie ma żadnej oceny i nikt nie wciśnie "Lubię to" na Facebooku?
28 Lis 2011 o 07:47
Po prostu nie przejdzie do drugiego etapu.
Mili uczestnicy, nie da się wygrać żadnego konkursu na zasadzie "siedź w kącie, a znajdą cię". Na różnorakich forach wielokrotnie widzę zamieszczane przez uczestników zachęty do głosowania w różnych konkursach, np. na najlepszego bloga. Jeśli bywacie na innych forach, to dajcie chociaż linka w swojej sygnaturce.
Z naszej strony zamieściliśmy informacje w najnowszym @tramencie - poprzednie wydania miały po kilkaset pobrań, więc te parę osób dowie się o głosowaniu, ale i wy się trochę przyłóżcie.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
07 Gru 2011 o 16:59
Jest coraz lepiej, głosów przybywa! Spróbujmy pokusić sie wszyscy o kilka ocen i komentarzy, a konkurs stanie się naprawdę ciekawy i emocjonujący.
19 Gru 2011 o 08:50
Uwaga, uwaga - dziś rano zamknięte i podliczone zostało głosowanie czytelników. Wyniki znajdziecie na stronie konkursu:

link
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
27 Gru 2011 o 08:59
Miło nam poinformować, że konkurs został rozstrzygnięty. Redakcja wydawnictwa My Book zdecydowała się nagrodzić następujące opowiadania:

I Cezar, potomek Dropsa (lilly)
II Falstart (karpeek)
III Cztery minuty i dwadzieścia sześć sekund (zxully)

Do końca tygodnia skontaktujemy się e-mailowo ze zwycięzcami w sprawie nagród.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
27 Gru 2011 o 18:06
Gratuluję zwycięzcom! Czekam na następny konkurs.
28 Gru 2011 o 08:03
Miło nam poinformować, że konkurs został rozstrzygnięty. Redakcja wydawnictwa My Book zdecydowała się nagrodzić następujące opowiadania:

I Cezar, potomek Dropsa (lilly)
II Falstart (karpeek)
III Czego ci brakuje do szczęścia? (specjalkaa)

Do końca tygodnia skontaktujemy się e-mailowo ze zwycięzcami w sprawie nagród.

Jak część z was zauważyła, podaliśmy wczoraj błędnie III miejsce (utwór, który w ogóle nie wszedł do finałowej 8). Przepraszamy!
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
29 Gru 2011 o 09:15
Bardzo gratuluję zwycięzcom konkursu i dobrze się stało, że ten ewidentny błąd jury został skorygowany. Jest mi wyjątkowo niezręcznie wypowiadać się na temat decyzji komisji konkursowej i na pewno w żadnym stopniu nie próbuję jej dezawuować. Ale nasunęła mi się pewna refleksja. Otóż sądzę, że wystawianie tekstów pod publiczny osąd nie ma najmniejszego sensu, co uzasadniam poniżej. W pierwszym wariancie werdyktu wszystkie nagrodzone utwory miały na Publixo tylko po jednym komentarzu, w tym utwór zwycięski został oceniony dopiero po siedmiu miesiącach od opublikowania, czyli rzutem na taśmę. Utwór z drugiego miejsca też miał jeden komentarz, a jego autorem byłem ja. Na szczęście tekst wprowadzony po korekcie do werdyktu na trzecie miejsce był komentowany aż pięciokrotnie i cieszę się, że ja również go wysoko oceniłem. Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom.
---
Jan Stanisław Jeż
[...] 
29 Gru 2011 o 10:45
kathrin napisał:
Mam jednak wrażenie, że trochę bezsensowne było to ocenianie i komentowanie przez użytkowników, gdzie i tak ostateczne słowo i wybór należał do jury.


No, nie do końca. Jury oceniało tylko połowę utworów, tę która przeszła do II etapu.
Założenie było takie, że premiujemy nie tylko poziom literacki, ale i aktywność uczestników, która powinna przełożyć się na popularność utworu. Nie wystarczy zamieścić utwór, zapomnieć o nim i czekać na nagrodę. Obserwuję czasem przebieg konkursów na najlepszy blog - i tam ludzie potrafią zawalczyć o głosy, podając linka do swojego bloga na forach, w których uczestniczą. Mam nadzieję, że w "Zadebiutuj z PubliXo" trochę bardziej się zmobilizujecie. Szczegóły konkursu już na 100% w przyszłym tygodniu.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
[...] 
29 Gru 2011 o 11:21
Zwycięzcy konkursu otrzymają po jednym egzemplarzu autorskim pokonkursowej antologii. Poza tym książka będzie w sprzedaży na www.mybook.pl, więc można będzie jej dokupić dowolną ilość.

Po zalogowaniu, w "Moje konto" znajdziecie zakładkę "Konkursy". Żeby zgłosić utwór, wystarczy kliknąć ikonkę i wybrać tekst spełniający warunki konkursu. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jeden wiersz lub opowiadanie.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×