strona 1 z 1
Autorczarna lista - czyli kogo tu nie powinno być
16 Gru 2011 o 07:58
Bardzo proszę wszystkich Publixowiczów o częstsze korzystanie z kosza przy komentarzach - zamiast odpowiadanie na głupie zaczepki. Osoby, których komentarze będą tam trafiały permanentnie - będą wylatywać z portalu definitywnie.

I ważne - nie chodzi o to, by kogoś publicznie piętnować, więc proszę nie robić listy uciążliwych osób na forum.

Redakcja portalu nie jest w stanie przeczesywać non stop wszystkich komentarzy i sprawdzać, czy ktoś kogoś nie obraża. I nie ukrywam, mam wam pewną rzecz za złe. Zgłoszenia postów do usunięcia pojawiają się może 1-2 na tydzień. A potem nagle przychodzi e-mail z narzekaniami, że atmosfera na portalu nie taka. A kto ją tworzy, no kto? Przecież nie ja...
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
[...] 
29 Gru 2011 o 10:51
medicus napisał:
Może warto by było wprowadzić do regulaminu zapis, że komentować może osoba, która sama publikuje


Nie trzeba samemu umieć ugotować zupy, żeby potrafić stwierdzić, że jest za słona albo przypalona. Tak samo dobry krytyk literacki niekoniecznie sam musi być pisarzem. I odwrotnie, zdolności literackie nie gwarantują sensownego, kulturalnego i obiektywnego oceniania innych. Nie widzę więc sensu robienia takiej blokady.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
30 Gru 2011 o 16:56
Uwaga - bardzo proszę nie zamieszczać na forum publicznym treści prywatnych wiadomości. Jeśli chcecie złożyć na kogoś skargę, kontaktujcie się z adminem na priv.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
02 Lut 2012 o 18:55
Przepraszam, że powtórzę się, ale dopiero teraz dotarłam do forum. W sprawie tego kosza wpisałam się pod twoim, Lotto, wierszykiem "Depresja admina". Nie znalazłam ikonki kosza na śmieci przy ocenach wstawianych bez komentarza. A właśnie takie, złośliwe zera uważam za godne usuwania.
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×