strona 1 z 1
Autorwitam serdecznie :D
24 Gru 2011 o 12:03
witam wszystkich bardzo serdecznie!
jestem zwykła, przeciętna i prawie normalna ;D bardzo lubię pisać, ale nie mam na to za bardzo czasu, w związku z czym żadnego opowiadania nie udało mi się jeszcze stworzyć w całości, mam nadzieję, że to się zmieni i że to, że się tu zarejestrowałam, zdeterminuje mannie do tego, żeby w końcu coś napisać :)
05 Sty 2012 o 08:11
Nie pisz o pisaniu, o tym, że lubisz pisać, tylko pisz. Dobrze lub żle, ale pisz. Ja zaczęłam zbyt póżno i dziś tego żałuję, choć wtedy szalała cenzura i moje pisanie i tak zginęłoby w szufladzie lub w koszu jakiejś redakcji. Dziś jesteśmy wolni i możemy pisać i wydawać. Jednak tamtych nie napisanych książek trochę szkoda. Zacznij już teraz. Może coś z tego będzie?
[...] 
08 Sty 2012 o 14:22
dziękuję wam bardzo za rady :D naprawdę ostatnio zaczęłam coś pisać i to tak na poważnie, nie wiem co z tego wyjdzie pewnie na początek nic specjalnego, ale to nic w końcu jakoś muszę zacząć, oczywiście poważnym problemem jest brak czasu, tworzę tyko w weekendy więc trwa to baaaaardzo długo, dlatego bardzo proszę o wsparcie trzymajcie kciuki :D
[...] 
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×