strona 1 z 1
AutorOd kiedy czytamy dziecku?
26 Lut 2012 o 12:42
Mam pytanie do forumowiczów o doświaddczenia z małymi dziećmi. Jestem szczęśliwym ojcem miesięcznej córki i chciałbym spróbować dzielić z nią pasję czytania. Wiadomo jak bardzo to rozwija zmysły i wyobraźnie, dlatego chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku warto dziecku czytać bajki. Mile widziane sugestie konkretnych autorów.
[...] 
27 Lut 2012 o 16:58
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Biorę się za czytanie dziecku, bo jakbym zaśpiewał, to myślę że przyniosłoby to odwrotny skutek:)
15 Maj 2012 o 11:29
Hej!
Mój Misiek uwielbiał oglądać i przeżuwać książki, ale za poważniejsze czytanie (nie mówię tutaj o opowiadaniu bajek i recytowaniu wierszyków, ale o siedzeniu przy książce i takim prawdziwym słuchaniu z zainteresowaniem) wziął się dopiero po 2 roku życia. Uwielbia Brzechwę i Tuwima, i lubi, kiedy zabieramy Go do biblioteki i sam może sobie wybrać książeczkę (ma niespełna 4 latka).
Pozdrawiam serdecznie,
A.
18 Sty 2013 o 20:13
Ja mojej córce czytałam juz jak byłam w ciaży i robię to do dziś :P
13 Lut 2013 o 12:13
Zaczęłam czytać synkowi mniej więcej w 3 miesiącu życia i tak aż do drugiej klasy szkoły podstawowej. Teraz jest już w gimnazjum , ale z przykrością stwierdzam , że niezbyt lubi ksiązki:( , komputer wygrywa
link
---
http://znaczenieliczb.blog.student.pl/
01 Sie 2013 o 09:42
bajki to nawet dziecku jeszcze w brzuszku można czytać :)
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×