strona 1 z 1
AutorWitam :)
20 Lip 2012 o 00:46
Nazywam się Kamila. Już od dawna szukam forum poświęconego pisaniu blogów , opowiadań tekstów lecz niestety wiele jest nie aktualnych.
Z góry przepraszam za błędy ale mam dyslekcje i choc staram się wszystko sprawdzac , czasem nie jestem w stanie .
Chodzę do Gimnazjum teraz idę do 3 klasy, razem z koleżanką w pierwszej klasie założyłyśmy gazetke szkolna .
Piszę wiele opowiadań ale raczej dla siebie, dla zrelaksowania się, jest to też moja forma ekspresji, moja przyjaciółka która czyta niektóre moje teksty uważa że znając mnie daje siebie xałą kiedy piszę, uwalniam wszystkie swoje emocje.
A czytając , można powiedziec znając mnie że czyta się mój Pamiętnik .
I chyba ma racje.
Mam nadzieje że nie zanudziłam was moim monologiem. ;) Prowadzę też bloga z recenzjami książek, których czytam mnóstwo.
Tak więc zapraszam.
Pozdrawiam. Kami
20 Lip 2012 o 07:37
Duże gratulacje, że chcesz się ćwiczyć w pisaniu. Wiele osób uważa, że wszędzie wystarczy pomachać zaświadczeniem o dysleksji i będą zwolnieni ze wszelkiego wysiłku. Powodzenia!
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
06 Sie 2012 o 13:23
lotta napisał:
Duże gratulacje, że chcesz się ćwiczyć w pisaniu. Wiele osób uważa, że wszędzie wystarczy pomachać zaświadczeniem o dysleksji i będą zwolnieni ze wszelkiego wysiłku. Powodzenia!


Ja tez jestem tego zdania po prostu niektórzy ludzie się nie kształcą i nawet nie maja zamiaru. Cieszę się, że rozwijasz swoją pasję oddając swoje teksty pod opinie innych pomimo, że nie zawsze komentarze są kolorowe. Powodzenia w pisaniu.

Amatorka :)
---
"Jakże kłopotliwa jest nienawiść bez wzajemności" L. Kumor
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×