strona 1 z 1
AutorPrzedstawię się i ja
25 Sie 2012 o 13:58
Podparta o ścianę z laptopem na udach, brzegiem wrzynającym się w kolana, witam Was serdecznie wszystkich! A u lewego boku spoczywa czekolada - niezbędny element życia 22-letniej istoty, co to kroki pierwsze w świat twórczości literackiej postawiła wraz z rozwinięciem umiejętności pisania. Szuflada przeznaczona na dzieła zionie pustką, niestety. Jednakże w głowie bezmiar słów niewypowiedzianych, światów niestworzonych, historii na papier jeszcze nie przelanych. Ale, ale! Na wszystko przyjdzie czas! A w momencie, gdy przed oczami i w snach pojawia się tajemnicza mgiełka marzeń nierealnych, najlepszym rozwiązaniem jest, zda się, przenieść je na papier (tudzież "papier"), by żyć w rzeczywistości i, by nierzeczywistość z czasem rzeczywistości owej nie przesłoniła. Tak więc, kiedy już odwagi, którą zbierałam przez lat kilka z każdym krokiem postawionym na krętej drodze, pełen kosz dzierżę w dłoni, zacznę tworzyć. Z nadzieją. I pozdrawiam:)
16 Wrz 2012 o 17:21
Jak widać "warsztatu" Ci nie brakuje, a natchnienia serdecznie życzę (drzemie sobie ono w otaczającej nas codziennej rzeczywistości - wystarczy się rozejrzeć:).
02 Paź 2012 o 17:43
Wita Kacper, jestem pełen podziwu Waszej twórczości
---
Sprawny [url=http://hydraulik-lodzki.pl]hydraulik Łódź[/url]. Polecam :)
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×