strona 1 z 1
AutorWitajcie
04 Sty 2013 o 17:58
Jestem tu od wczoraj , zdążyłam zamieścić dwa teksty i od razu znalazłam się pod obstrzałem przecinków i wielokropków, ale to nic.................fajnie,że ktoś czyta i ocenia. W literaturze interesuje mnie awangarda i nieprzewidywalne. Uważam ,że proces twórczy pochodzi z innego wymiaru, więc pewne udziwnienia i pozornie mało uzasadnione rozwiązania mają głęboki sens. Interesuje się szeroko pojętym rozwojem duchowym związanym z ideami buddyjskimi, wegetarianizmem i ezoteryką. ......... Nie lubię poprawiać swoich tekstów. Muszą pozostać żywe pourywane , niedokończone z wprowadzające zamęt i niepokój. Właśnie udałam się w poszukiwaniu synonimu, znalazłam go , otrzepałam z kurzu, obejrzałam pod światło i powtórzyłam wyraz............ świadomie powtórzyłam. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
05 Sty 2013 o 19:59
Witam! Twoje teksty są interesujące, ale nie odbieram ich jako awangardowych. Wydaje mi się, że nie masz wyboru - jeśli chcesz pisać prozę, musisz ją poprawiać i nie mylić lenistwa czy niechujstwa z awangardą. Jeśli stawiamy znaki interpunkcyjne, to stawiamy je konsekwentnie, a nie "tu postawię, a tu zapomniałam, to będzie dobrze, bo dziwnie".
Naprawdę byłoby szkoda, gdybyś pozostawiała swoje teksty w niedopracowanym stanie - jeśli piszemy dla innych, to zastanawiamy się, jak nasz tekst jest odbierany. Między innymi z szacunku do czytelnika, ale też z prostego powodu, że chcemy, aby inni nas rozumieli. Najfajniej jest, kiedy inni czują to, czego oczekuje autor. A to nie takie proste.
Pozdrawiam serdecznie - autora czy autorkę?
06 Sty 2013 o 11:43
Witaj
Jestem tutaj dla przyjemności i cieszy mnie emocjonalny odbiór tekstów.Jeżeli zaś chodzi o zawiłości interpunkcji pozostawiam je korektorom. Czasem po prostu chcę pisać tak , a nie inaczej. Oczywiście dopracowuję teksty i korzystam z życzliwych przecież rad.
Pozdrawiam Iza
06 Sty 2013 o 11:44
azi111 napisał:
Witaj
Jestem tutaj dla przyjemności i cieszy mnie emocjonalny odbiór tekstów.Jeżeli zaś chodzi o zawiłości interpunkcji, pozostawiam je korektorom. Czasem po prostu chcę pisać tak , a nie inaczej. Oczywiście dopracowuję teksty i korzystam z życzliwych przecież rad.
Pozdrawiam Iza
06 Sty 2013 o 17:46
azi111 napisał:
Witaj
Jestem tutaj dla przyjemności i cieszy mnie emocjonalny odbiór tekstów.Jeżeli zaś chodzi o zawiłości interpunkcji pozostawiam je korektorom. Czasem po prostu chcę pisać tak , a nie inaczej. Oczywiście dopracowuję teksty i korzystam z życzliwych przecież rad.
Pozdrawiam Iza

No to wszystko pięknie! I będzie coraz lepiej.
18 Sty 2013 o 20:01
Cześć jestem nowa :P
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×