strona 1 z 1
AutorZapraszamy do Rozmównicy :-)
11 Kwi 2013 o 07:43
Jak już część z Was zauważyła, niekiedy przy nickach użytkowników pojawiają się ostatnio znaczki informujące, że dana osoba jest online. jest to związane z nową opcją serwisu - możliwością rozmów "na żywo". Po wejściu w "moje konto" znajdziecie nową zakładkę "Rozmowy". Obsługa jest, mam nadzieję, na tyle jasna, że nie wymaga instrukcji. Jeśli coś Wam nie działa, proszę o zgłaszanie przez formularz kontaktowy.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
22 Kwi 2013 o 23:28
korzystajac z okazji, nie byle jakiej, zresztą.
czy moge skorzystac z tej... opcji?

Nawet osobiste spotkania :-)

bajecznie brzmi.
ps.
tutaj nigdy nikogo nie ma LIVE.
poza mną, rzecz jasna
---
1 Spacer prozy poetyckiej, pod redakcją pisarza anelehd, mistrza Słów nieprzypadkowych
22 Kwi 2013 o 23:36
z korekta.
piszac "turaj", mialem na mysli... Noc.
---
1 Spacer prozy poetyckiej, pod redakcją pisarza anelehd, mistrza Słów nieprzypadkowych
23 Kwi 2013 o 07:18
wrzos10 napisał:
Proszę bardzo, porozmawiajmy więc "na żywo" , jedynie na czym owa "żywość" polega?


Na żywo, czyli z użytkownikiem w danym momencie siedzącym też przy komputerze. Coś w rodzaju czata. Kliknięcie w "bąbelek" oznaczający status online powoduje bezpośrednie przejście do okienka "Rozmów".

PS. I proszę przestać w kółko kopiować i wklejać jakieś stare posty. Jest to zajęcie bezcelowe. Skoro administracja zdecydowała o ich skasowaniu, to mają się więcej nie pojawiać.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
24 Kwi 2013 o 12:48
Droga lotto,

z tym "bąbelkiem" chyba coś nie tak, przynajmniej u mnie.
Używałem parę programów do czatowania np. GaduGadu, ale tym razem mam poważne kłopoty ze zrozumieniem, jak to działa.

Po kliknięciu w "bąbelek" otwiera się okno, ale niestety puste. Nie ma kogo wybrać do rozmowy. Mam trochę wiedzy komputerowej, ale tym razem się poddaję :)

Serdeczności
---
Errare humanum est in errore perseverare stultum.
24 Kwi 2013 o 15:00
Proszę o podanie, jaka przeglądarka. Sprawdzimy, może jakiś błąd się przemknął. No chyba że po prostu w danej chwili nie ma nikogo online, wtedy okienko ma prawo być puste.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
25 Kwi 2013 o 01:06
Pani Wielmożna lotta
a skad niby mam wiedziec jaka...
nigdy nie ma nikogo.
a tak chciallbym z Kims porozmawiac.
szkoda.,
---
1 Spacer prozy poetyckiej, pod redakcją pisarza anelehd, mistrza Słów nieprzypadkowych
25 Kwi 2013 o 01:08
przepraszam.
teraz widze, ze to bylo nie do mnie.
---
1 Spacer prozy poetyckiej, pod redakcją pisarza anelehd, mistrza Słów nieprzypadkowych
25 Kwi 2013 o 09:15
Hallo lotto,

używam przeglądarki Firefox. Jeśli zauważysz mój bąbelek, spróbuj się ze mną skontaktować.
---
Errare humanum est in errore perseverare stultum.
25 Kwi 2013 o 11:58
Jak mi się uda cię przyłapać online, to zagadam.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×