strona 1 z 1
AutorKażdy pretekst może być dobry
29 Kwi 2013 o 20:35
5 marca ubiegłego roku Cristtim zamieściła tekst "Jak pozyskać osobistego wroga", do którego następnego dnia wpisałem komentarz, chwaląc Autorkę za pomysł oraz formę, a jednocześnie wskazując kilka popełnionych błędów. Autorka grzecznie, zresztą robi to zawsze, podziękowała za komentarz i wskazane błędy. I nagle dzisiaj, czyli po roku i prawie dwóch miesiącach, tekst ten wraz z komentarzem stał się dla jednej z komentatorek pretekstem do wytoczenia przeciw mnie kolejnych armat. Podziwiam przenikliwość i dociekliwość, lecz nad refleksem należałoby chyba popracować. W steku insynuacji kolejny raz przeczytałem, że kiedyś z ową osobą byliśmy blisko zaprzyjaźnieni, ale moje reakcje oraz uwagi do jej tekstów były nieadekwatne. Komunikuję więc, że nie byliśmy, nie jesteśmy i nigdy nie będziemy zaprzyjaźnieni. Pragnąłbym natomiast, by ta moja wypowiedź była ostatnią wymianą zdań między nami. I mam nadzieję, że moje marzenie się spełni.
---
Jan Stanisław Jeż
29 Kwi 2013 o 22:37
nie znajac szczegolow.
moim zdaniem,
w tym emocjonujacym,
zdecydownie sentymentalnym,
prawie... Milosnym sporze,
Niewiasta
wyglada na...

a. zdradzoną.
b. porzuconą.
c. rzeczywistości odebraną.
---
1 Spacer prozy poetyckiej, pod redakcją pisarza anelehd, mistrza Słów nieprzypadkowych
29 Kwi 2013 o 22:42
moze jeden Wyraz o drugiej Stronie.

a.wije sie.
b broni sie.
c dwoi sie.
d troi sie.
e.na oko, unika Jej Kontroli.
---
1 Spacer prozy poetyckiej, pod redakcją pisarza anelehd, mistrza Słów nieprzypadkowych
29 Kwi 2013 o 22:45
Madame Cristtim
widzi Pani,
komentuje wszysto,
co sie rusza,
i nawet nie rusza juz.
---
1 Spacer prozy poetyckiej, pod redakcją pisarza anelehd, mistrza Słów nieprzypadkowych
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×