strona 1 z 1
AutorDzień dobry
20 Sie 2013 o 11:25
Z dużą nieśmiałością zarejestrowałam się na Publixo, ponieważ jestem początkującą "wierszokletką" :)
Liczę na Państwa komentarze pod moimi "wierszydełkami" i cenne uwagi, które pomogą mi w nauce poprawnego pisania.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
20 Sie 2013 o 12:22
Witam Panią! Tylko dlaczego wierszokletka i wierszydełka zostały wzięte w cudzysłowy? No i dlaczego wszyscy zostali napisani wielką literą? Nie ma takiej potrzeby. Nie wiem też, czy witam "piorko", czy też "piórko". Myślę, że to drugie.
---
Jan Stanisław Jeż
20 Sie 2013 o 13:06
Witam Pana, Janko.

Dlatego cudzysłowy, ponieważ to nie są moje określenia. Poza tym, nie odważyłabym się napisać, że jestem poetką. Dziękuję jednak za zwrócenie uwagi. Możliwe, że to jest moja maniera i nadużywam cudzysłowów.
Dobrze Pan myśli, powinno być "piórko", ale program rejestrujący nie pozwala na użycie polskich znaków diakrytycznych w loginach.
Czy możemy zwracać się do siebie mniej oficjalnie, na ty? :)
20 Sie 2013 o 16:32
Chyba to jednak maniera. A ze zwracaniem się nie widzę problemów.
---
Jan Stanisław Jeż
21 Sie 2013 o 21:04
Witaj, piórko! Niech Ci się dobrze pisze. Wierszydełka czy nie - piszesz, wierzysz w siebie (choć jeszcze nieśmiało) i masz chęć uczyć się czy też rozwijać swój styl.
A to ważne, bo ułatwia pisanie.
Pozdrawiam serdecznie.
21 Sie 2013 o 23:23
Dziękuję Lilly za życzliwe i bardzo sympatyczne przyjęcie mnie do grona uczestników.
Podoba mi się Publixo!

Pozdrawiam :)
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×