strona 1 z 1
AutorPytanie do Lotty
11 Paź 2013 o 10:22
Czy byłaby możliwość rozszerzenia widzenia statystyk dot. naszych komentarzy. Chodzi mi o te poza własnymi tekstami i ostatnio przez nas napisanych?
11 Paź 2013 o 10:29
Tzn. chodzi o komentarze dodane pod tekstami cudzymi, tak by można było śledzić toczącą się tam dyskusję?
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
11 Paź 2013 o 10:54
Tak, o to mi chodzi.
24 Paź 2013 o 21:20
Lotto, jeszcze raz zapytam bo jednak chyba się nie zrozumiałyśmy.

Czy byłaby możliwość śledzenia naszych komentarzy pod cudzymi utworami?

Ps. Nie chodziło mi o komentarze na forum, chociaż ta dodatkowa funkcja jest bardzo pomocna :)

Pozdrawiam.
28 Paź 2013 o 10:15
Piorko, prawdopodobnie będzie to wykonalne. Pomysł jak najbardziej sensowny i na szczęście dodanie takiej akurat opcji nie jest jakoś specjalnie kłopotliwe.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
28 Paź 2013 o 10:46
Użytkownik będzie miał dostęp do listy wszystkich wystawionych przez SIEBIE komentarzy. Pozwoli mu to łatwo powrócić do skomentowanego tekstu i sprawdzić, czy np. autor utworu jakoś się do uwag odniósł.

Nie bardzo widzę, gdzie ta inwigilacja.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
28 Paź 2013 o 12:48
lotta napisał:
Piorko, prawdopodobnie będzie to wykonalne. Pomysł jak najbardziej sensowny i na szczęście dodanie takiej akurat opcji nie jest jakoś specjalnie kłopotliwe.



Dziękuję Lotto za odpowiedź i bardzo się cieszę, że mój pomysł prawdopodobnie usprawni (chociaż w bardzo minimalnym zakresie) funkcjonowanie naszego serwisu :)

Pozdrawiam.
28 Paź 2013 o 13:33
Publixo nie jest socjalistycznym zakładem pracy, gdzie daje się profity za "wysługę lat". Nieważne, jak długo tu Piórko jest zarejestrowana. Podsunęła sensowny pomysł, który da się zrealizować technicznie, więc go wdrożymy.
Jeśli ma jakieś doświadczenia jako admin czy moderatorka w innym serwisie, to super, łatwiej jej jest ogarnąć, jak to działa "od zaplecza".
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×