strona 1 z 1
AutorWitam Wszystkich
26 Lis 2013 o 20:59
Wlaśnie zalogowałam sie na portalu. Długo szukałam odpowiedniego dla mnie i mam nadzieję, że dobrze trafiłam. Piszę juz od jakiegoś czasu, ale nie wiem jak to określić. Czy to Kogoś zainteresuje, czy to co piszę można jakoś określić. Dlatego z ciekawości postanowiłam tu dołączyć.
---
PWnika
26 Lis 2013 o 22:57
Witam i życzę przyjemnych chwil. Mam nadzieję, że nie zrażą cię recenzje, które czasem mogą rozczarowywać. Ale prawie zawsze napisane są uczciwie i wskazują (wprost lub przez inny odbiór) na miejsca, które możemy poprawić, aby lepiej pisać.
Pozdrawiam serdecznie.
27 Lis 2013 o 03:38
Ja również witam serdecznie na portalu, mimo że pora może niewłaściwa. Na pewno będę wnikliwie czytał Twoje prace i pochwalę to, co moim zdaniem na pochwałę zasługuje. Ale również wytknę ewentualne błędy, choć mam nadzieję, że takowych będzie bardzo mało. Pozdrawiam.
---
Jan Stanisław Jeż
27 Lis 2013 o 08:23
Miło mi powitać nową osobę :) Jak już poprzednicy napisali, będziesz otrzymywała lepsze lub gorsze oceny, wypunktowane błędy lub potknięcia. Dobrze jest czytać je uważnie, korzystać z uwag. Po to przecież jest PubliXo, aby korzystać z rad i doskonalić warsztat (ups! Rymnęło mi się ;)) Z własnego doświadczenia - jestem na portalu dopiero kilka miesięcy, ale z wielu cennym uwag już skorzystałem.
Życzę powodzenia.
27 Lis 2013 o 12:38
Witaj, Pauliinkoo :)

Powodzenia :)
27 Lis 2013 o 16:44
Dziękuję za miłe przyjęcie :) Prawdą jest, ze piszę już od dawna ale tylko do szuflady i tu moje prace są czytane pierwszy raz. Dziękuję bardzo za wskazówki i jak tylko bedę umiała to się do nich dostosuję. Często mam problem z podporządkowaniem moich prac. Prawdą jest też to, że wciąż uczę się pisać i wiem, że popełniam wiele błędów.
Chetnie czytam prace pozostłych osób na portalu, to bardzo rozwijające.
Pozdrawiam
---
PWnika
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×