strona 1 z 1
AutorProszę o wsparcie w konkursie.
12 Gru 2013 o 16:26
Kochani oprócz tego, że od czasu do czasu "popełniam" wiersz, to i namiętnie wręcz fotografuję. Jeśli ktoś z Was chciałby wspomóc koleżankę w konkursie (a walka jest zażarta) to bardzo proszę o głosy (jak kotek z wielkimi oczami ze Shreka).
Głosować można przez FB klikając "lubię to" przy moim zdjęciu :) Pomożecie?


link
---
Czytać i podróżować, to żyć wielokrotnie :D
12 Gru 2013 o 20:07
Droga Wiaterku :) Bardzo chętnie wsparłabym Cię, ale nie mam konta (i nie chcę mieć) na Fb. Nie można otworzyć tego linku. Poradziłam sobie w inny sposób i obejrzałam Twoje piękne fotografie na T. :) Napisz, czy można głosować w inny sposób i w innym miejscy, gdzie prezentujesz swoje zdjęcia?
[...] 
13 Gru 2013 o 22:43
piorko napisał:
Droga Wiaterku :) Bardzo chętnie wsparłabym Cię, ale nie mam konta (i nie chcę mieć) na Fb. Nie można otworzyć tego linku. Poradziłam sobie w inny sposób i obejrzałam Twoje piękne fotografie na T. :) Napisz, czy można głosować w inny sposób i w innym miejscy, gdzie prezentujesz swoje zdjęcia?

W takim razie nic nie da się zrobić, dlatego że to konkurs na FB właśnie. Ale nie szkodzi ;). Dziękuję za miłe słowo. Moich zdjęć nie publikuję nigdzie. Sporadycznie na T.-reszta w archiwach domowych. :)
---
Czytać i podróżować, to żyć wielokrotnie :D
13 Gru 2013 o 22:45
medicus napisał:
Takie zdjęcia powinny (!) konkursy wygrywać. I tyle. A oczka kocie są cudne. Zwłaszcza tego kotka.
Żałuję, że moja aktywność na FB wynosi dwunastu znajomych (:-)), bo nawet nie mam komu polecić (pod warunkiem, że wiedziałabym jak to uczynić).

:) Dziękuję Medicusku za te miłe słowa.Mi nawet nie o sam fakt wygranej chodzi, ale o ...może to takie przyziemne...literaturę podróżniczą. Mam na punkcie geografii małego fioła... :)
---
Czytać i podróżować, to żyć wielokrotnie :D
16 Gru 2013 o 18:06
Dziękuję głosującym. :) Zdjęcie otrzymało wyróżnienie w kategorii "Polska" :)
---
Czytać i podróżować, to żyć wielokrotnie :D
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×