strona 1 z 1
AutorWitam.
16 Maj 2014 o 10:46
Nazywam się Marian Wojewoda. Dzisiaj się zarejestrowałem. Mam już 65 lat. Jeszcze pracuję, ale niedługo idę na emeryturę. Będę wtedy miał dużo czasu i mam zamiar pochodzić jeszcze trochę po górach, poczytać i jeszcze coś napisać. Wydałem jedną książkę pt. PUSTYNNE "ZIELONE" i klika opowiadanek opublikowała mi Gazeta Chojeńska. Zapraszam do oglądania moich górskich fotek na Facebooku i Naszej Klasie. Pozdrawiam Wszystkich.
16 Maj 2014 o 22:50
Witam serdecznie i życzę dobrego pisania.
17 Maj 2014 o 19:50
Witaj Marianie :)

Jestem o dekadę młodsza, ale co tam wiek metrykalny, ważne co nam w duszy gra :)

Pisz, publikuj i baw się razem z nami.

Ps. Przeczytałam recenzję Twojej książki. Bardzo lubię literaturę faktu :)
18 Maj 2014 o 10:38
Witam nowego uczestnika PubliXo.
Tak, warto wstawić fragment książki, zwłaszcza z dziedziny (jak napisała Piórko) wspomnieniowej "literatury faktu". Chyba piszemy podobne gatunki :)
19 Maj 2014 o 05:38
Witam również Pana, Panie Wojewodo. A gdyby do naszego grona dołączyli jeszcze Starosta i Wójt?
Przypomniało mi się zdarzenie sprzed kilkunastu lat. Na pewnym spotkaniu podający mi rękę pan przedstawił się: Jan Jakub Należyty, wówczas w miarę znany artysta satyryk. Ja mu wówczas odpaliłem: Jan Stanisław Przyzwoity. Pozdrawiam.
---
Jan Stanisław Jeż
19 Maj 2014 o 07:42
Bardzo dziękuję za komentarz do mojego opowiadanka "Najpiękniejsza dziewczyna świata". Istotnie nie dopatrzyłem formatowania tekstu. Byłem tak zaaferowany tym samym faktem jego wstawiania, że to mi umknęło. Dziękuję też za wytkniecie mi błędów interpunkcyjnych. Szkoda, że nie można poprawić tego tekstu.
Cieszę się, że opowiadanie się podobało. Mam jeszcze kilka podobnych, i wkrótce je opublikuję.
Pozdrawiam.
19 Maj 2014 o 07:43
Marian napisał:
Bardzo dziękuję za komentarze do mojego opowiadanka "Najpiękniejsza dziewczyna świata". Istotnie nie dopatrzyłem formatowania tekstu. Byłem tak zaaferowany tym samym faktem jego wstawiania, że to mi umknęło. Dziękuję też za wytkniecie mi błędów interpunkcyjnych. Szkoda, że nie można poprawić tego tekstu.
Cieszę się, że opowiadanie się podobało. Mam jeszcze kilka podobnych, i wkrótce je opublikuję.
Pozdrawiam.
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×