strona 1 z 1
AutorCzekam na ZBANOWANIE
02 Gru 2014 o 21:56
Moi Kochani Fani i Czytelnicy,

niestety, najprawdopodobniej niebawem befany_di_campi tu nie będzie.
Wcześniej zaszczuto "wrzosa10" naiwną idealistkę o ciętym piórze, która nienawidziła obłudy, ranienia uczuć, wykorzystywania [także poprzez kanały prywatne] jej naiwności.

W listopadzie ubiegłego roku odeszła. Nie wyrzucona, po prostu pewnego razu nie była w stanie się zalogować, jednak nikt nie poinformował jej o "wyleceniu".

Ponad 700 tekstów, w tym recenzji; 2400 z hakiem komentarzy; zaufana recenzentka [z rekomendacji Administracji].

Publixo na oko, portal przejrzysty i przyjazny; od wewnątrz: niekiedy kłębowisko gadów.

Po 10 miesiącach nieobecności, poproszona przez paru swoich Czytelników [górę wzięły limeryki i tym podobne satyry typu :
"horror kolejarski" z krzywdą dla autentycznej liryki] wróciła jako befana_di_campi, przy oakzji całkowicie odcinając się od swego alter ego, czyli "wrzos10".

Na próżno: złowieszcza trójka szybko przypomniała jej o dawnych - rzekomo - grzechach. Nie tylko, że przypomniała, ale wręcz postawiła sobie za punkt honoru, aby "befany" się pozbyć.
Dopiero uświadomienie tymże, iż stosują - ścigany paragrafem - klasyczny STALKING ostudziła na moment nastroje.

Teraz znowu zaczyna się, mówiąc językiem "lotty", jatka.
Ponadto niepokojące zmiany w Regulaminie autorstwa chorej na furiactwo "piorko", która z jednej strony aż nadto dba o netykietę, z drugiej, jako ta wkopana przez inną - obłudną aż do sześcianu - zaufaną recenzentkę, chce na Portalu wprowadzić zamordyzm. Oczywiście po swojej, nie innych myśli, ponieważ dotknięta do żywego "piorko", w razie czego bluzga wcale nie "netykietą".

Nic tu po mnie. Czekam spokojnie na zbanowanie, a kiedy to nastąpi, na Portal nie wrócę dopóty, dopóki będzie istniało to upiorstwo.

Szukajcie mnie Państwo pod nickami "befana di campi", "erica", "Lidia" względnie "abirecka". Nic tu po mnie :( mimo iż Portal bardzo kochałam i wyjątkowo doń się przywiązałam :(

Serdecznie pozdrawiam. W razie czego obiecuję osobistą modlitwę lub nawet zamówienie Mszy św. w konkretnej intencji bardzo, bardzo wielu moim Przyjaciołom oraz Czytelnikom.

Wszystkiego najlepszego - befana_di_campi, znienawidzona przez co poniektórych była "wrzos10", prywatnie nel_birecka@neostrada.pl :))))
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
11 Mar 2015 o 18:45
Przykro się czyta że istnieje brak akceptacji dla wolnej mysli.
Żyjemy w czasach przełomu , mordów politycznych, zmian cywilizacyjnych oraz upadku państwa jako wiarygodnej instytucji. Dlatego poeta ,pisarz jest odpowiedzialny i ma nakaz moralny pokazywać zło , stać po stronie prawdy i prześladowanych.
Tego życzę .
08 Gru 2015 o 10:47
Nie banuję.Zacznę od tego,że towarzystwo zebrane tutaj,jest chyba sobie znane.Myślą przewodnią jest jak się wydaje,to,aby nie krytykować siebie nawzajem.
Limeryki czyta się przyjemnie,ale z pewnością nie są dla każdego.Mnie brakuje powieści obyczajowych czy romansów a nawet dobrych kryminałów,na miarę Christi.Jednak t=zauważyłam tez,że nie sposób przedstawić tu dobrej książki,w jak najbardziej "czytelnym świetle".
Każdy autor jak mniemam,zechciałby by kartki nie były wyrwane,bo to zaburza odbiór.I z tego,co się zorientowałam,tak jest,czytając kilka tekstów.Same piątki domagają się publikacji.Dlatego zapytam,czy Twoje teksty są gdzieś wydawane?
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×