strona 1 z 1
Autornie jestem panią przedszkolanką
16 Sty 2015 o 08:00
Gdybym była, skłóconych bym rozsadziła po przeciwnych stronach sali, a najbardziej rozrabiających rozstawiła po kątach i wezwała rodziców.

Ale mam do czynienia z dorosłymi ludźmi, niestety. Więc dorośli ludzie będą uprzejmi sobie sami ze sobą poradzić.

Z góry informuję, że kasowane będą wszelkie gorzkie żale zamieszczane jako utwory oraz kopie wpisów z forum / komentarzy / prywatnych wiadomości wypominające, co kto na kogo kiedy napisał. Dotyczy to wszystkich po równo.

"Proszę paniiii, a on się przezyyywaaaa".

Miłego weekendu życzę, bawcie się dobrze.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
16 Sty 2015 o 09:27
Ewidentne wycieczki osobiste też wywalam. Nawet jak nie pada nick, ale z tekstu jasno wynika, o kogo chodzi.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
16 Sty 2015 o 09:46
Droga lotto,

kopie wpisów bywają (niestety) nieodzowne, aby satyra została (przez przypadkowych przechodniów)odpowiednio zrozumiana. Co do kasowania takowych, mogę przymknąć oko. Usuwanie polemiki, która mieści się w inteligentnej satyrze, uważam za cenzurę!

Bardzo mi przykro, ale nie spodziewałem się tego na portalu Publixo :( zwłaszcza gdy Miliony w Paryżu i innych miastach świata symbolizują, przywiązanie do wartości, które kultywowano już w moim rodzinnym domu.

Z poważaniem i serdecznościami.

PS. proponowałbym ignorowanie miauczenia do momentu, gdy nie wypłynie mięsko lub fekalia :)
---
Errare humanum est in errore perseverare stultum.
16 Sty 2015 o 10:07
Brawo, wygrałeś konkurs na: "Kto pierwszy powoła się na wolność słowa".

Jak się w prywatnym lokalu goście zaczynają naparzać, to ochrona nie pyta, kto zaczął, i kto bił, a kto tylko szczypał. Tylko wystawia wszystkich równo za drzwi, bez względu na rasę, wyznanie i poglądy. I tam też zdarza się, że owi wystawieni podnoszą krzyk na temat dyskryminacji z powodu rasy, wyznania i poglądów.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
16 Sty 2015 o 10:51
Brawo, wygrałeś konkurs na: "Kto pierwszy powoła się na wolność słowa".


Widzisz jak trudno pozbyć się sarkazmu. W Twoim zdaniu mieści się delikatność właściciela lokalu. Rzeczywiście zapomniałem, że to prywatny lokal!

Zanim ochrona mnie usunie, zastanowię się czy warto.
Chwała skarżypytom i donosicielom, którzy nie potrafią przeskoczyć własnego cienia!
---
Errare humanum est in errore perseverare stultum.
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×