strona 1 z 1
AutorMoje spotkania w Krakowie, 25 i 26 października 2015.
27 Wrz 2015 o 12:03
Zapraszam na spotkanie autorskie ze mną na 19. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie (Expo Kraków, ul.Galicyjska 9), w niedzielę 25 października 2015, o godzinie 13:20. W stoisku wydawnictwa Novae Res będę promował moją książkę "Syberia, inny świat".

Dzień później, w poniedziałek 26 października o g.19:00, mam zorganizowane spotkanie w Krakowie Rynek Główny 27, w Klubie Podróżników w Piwnicy pod Baranami. Temat - Syberia. Zapraszam tych, którzy mogą i chcą się ze mną zobaczyć :)
27 Wrz 2015 o 15:00
Szkoda, że nie mogę skorzystać, bardzo chętnie wzięłabym udział.
Życzę udanej akcji promocyjnej, miłych spotkań z czytelnikami.
06 Paź 2015 o 05:49
Gdyby to był Wrocław, a nie Kraków, na pewno bym z propozycji skorzystał. Życzę sukcesów!
---
Jan Stanisław Jeż
06 Paź 2015 o 12:02
I jak tu nie narzekać, że czasem Polska jest za mała, ale czasem... za duża. Ech, te odległości :)
Pozdrawiam, Lilly i Janko. Życzę Wam dalej twórczego pióra :)
07 Paź 2015 o 13:11
Ho, ho! Hardy!
Targi Książki, a później Twoje autorskie spotkanie w Piwnicy Pod Baranami! Super! Gratulacje i owocnych spotkań autorskich :)
09 Paź 2015 o 13:57
Dziękuję, Piórko :) Może kiedyś będę miał spotkanie bliżej Ciebie... wtedy będziesz mogła zaglądnąć :)
28 Paź 2015 o 13:32
Do Krakowa przybyłem, spotkania odbyłem, do domu już wróciłem. Było interesująco, bardzo miło spędziłem weekend :)

Króciutkie relacje i kilka fotek można znaleźć na FB: na mojej stronie, wydawnictwa Novae Res (19 MTK) i Klubu Podróżników Śródziemie (Piwnica pod Baranami) w "nadchodzące wydarzenia" -> "minione wydarzenia".
29 Paź 2015 o 06:18
Hardy, serdecznie Ci gratuluję. Ty ucztowałeś literacko w Krakowie, a w całym kraju wtedy się działo, oj działo.
---
Jan Stanisław Jeż
30 Paź 2015 o 00:56
Hardy, gratuluję. A Piwnica pod Baranami mówi wszystko. I jeszcze te zdjęcia. :)
---
kaska137
30 Paź 2015 o 11:36
Janko, Kaska, dzięki.

Działo się w kraju, działo. Spełniłem obywatelski obowiązek, ale ile się nachodziłem, aby po zmierzchu znaleźć lokal wyborczy :)

Spotkanie w Piwnicy pod Baranami było dla mnie miłym przeżyciem. Świetni i bezpośredni organizatorzy, zainteresowani tematem licznie przybyli słuchacze... czegóż chcieć więcej? Spowodowało to wydłużenie czasu mojej prelekcji, a następnie, już w małej grupie, dłuuugą nocną pogawędkę o innych krajach i zwyczajach :)
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×