strona 1 z 1
AutorMakary
31 Paź 2015 o 14:30
Komunikuję, że przed chwilą, kiedy napisałem dość krytyczny komentarz do tekstu "Strugacz" Makarego, wskazując liczne błędy oraz zwracając uwagę na zbyt tolerancyjne komentarze i oceny poprzedników. Kiedy chciałem go zamieścić pod tekstem, zorientowałem się, że jestem zablokowany. Nie dziwię się, gdyż dzisiaj Makary napisał pod moim limerykiem, że dobrze, iż zna moje poglądy polityczne. Sądzę, że nie jest to groźba.
Cieszę się z tej decyzji i z satysfakcją informuję, że w konsekwencji zrobiłem to samo.
---
Jan Stanisław Jeż
[...] 
[...] 
31 Paź 2015 o 16:09
Ja monarchistą nie jestem, a również zostałem przez Makarego (jeszcze przed usunięciem tekstów) zablokowany. Jakiś czas temu zauważyłem, że jestem zablokowany także przez Aje. W sumie jest mi to dość obojętne, ale że ewentualne pisanie w jedną stronę jest pozbawione sensu, też blokuję te osoby.
[...] 
31 Paź 2015 o 16:32
Czyli jak zwykle polityka. ;) Wiele mi akurat to nie wyjaśnia, bo mimo że monarchistą nie jestem, zablokowany zostałem.

W każdym razie szkoda, bo jeśli dobrze pamiętam, bardzo podobał mi się Twój wiersz, który tu zamieściłeś jakiś czas temu.
31 Paź 2015 o 22:06
O, ten Makary to jakaś współczesna, wyrodna odmiana anarchisty? O ile się znam na historii, pierwszy raz słyszę o anarchiście, który blokuje, znaczy ogranicza wolność innych :D Do tej pory blokowali/ograniczali innych ludzie o poglądach przeciwstawnych anarchistom ;)
01 Gru 2015 o 22:09
Podejrzewam, że Makary mutował w Konstantego, a kiedy został wylany za pyskówki pojawił się ze szkocka jako MacKarry, co poskutkowało natychmiastowym zablokowaniem mnie przez tego osobnika. Ze wzajemnością!
---
można publikować byle co i byle gdzie, byleby tam nie było bedece!
02 Gru 2015 o 10:45
Co do Konstantego nie jestem pewien, ale MacKarry to z pewnością dawny Makary. Jak na anarchistę, wyjątkowo źle znosi krytykę rządu, ale to już nie moja sprawa.
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×