strona 1 z 1
AutorPojawił się i znikł
27 Lis 2015 o 21:42
Przed kilkunastoma minutami pojawił się na portalu niesamowity tekst niebywale skromnej bdc. Szkoda że tak szybko został usunięty, gdyż prawdopodobnie niewiele osób zdążyło go przeczytać, bowiem tylu bzdur w tak krótkiej treści dawno nie widziałem i nie czytałem. Był to przyczynek do prawdziwej uczty intelektualnej.
Ale zdążył go ocenić inkwizytor Bartymeusz, a nawet nazwać mnie cymbałem. Radzę inkwizytorowi spojrzeć w lustro.
Niezwykle skromnej bdc bardzo dziękuję za chęć przekazania mi prezentu, chociaż wierzę, że nie miałaby to być zatruta strzała, a płynący z głębi serca podarunek.
Podobną ofertę otrzymała też Piórko, ale domniemywam, że nie zdążyła przeczytać tego cudeńka, ale mam nadzieję, że też podziękowałaby za szczerą chęć obdarowania.
---
Jan Stanisław Jeż
27 Lis 2015 o 21:44
Nie po to zniknęłam ten tekst, żeby wywlekać teraz, co w nim było, OK?
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
27 Lis 2015 o 22:29
janko napisał:
Przed kilkunastoma minutami pojawił się na portalu niesamowity tekst niebywale skromnej bdc. Szkoda że tak szybko został usunięty, gdyż prawdopodobnie niewiele osób zdążyło go przeczytać, bowiem tylu bzdur w tak krótkiej treści dawno nie widziałem i nie czytałem. Był to przyczynek do prawdziwej uczty intelektualnej.
Ale zdążył go ocenić inkwizytor Bartymeusz, a nawet nazwać mnie cymbałem. Radzę inkwizytorowi spojrzeć w lustro.
Niezwykle skromnej bdc bardzo dziękuję za chęć przekazania mi prezentu, chociaż wierzę, że nie miałaby to być zatruta strzała, a płynący z głębi serca podarunek.
Podobną ofertę otrzymała też Piórko, ale domniemywam, że nie zdążyła przeczytać tego cudeńka, ale mam nadzieję, że też podziękowałaby za szczerą chęć obdarowania.


To nie były prezenty, a pieniądze przelane na konta obdarowanych :-D :-D :-D

Nader skromna b_d_c wie, co to znaczy ochrona danych osobowych, dlatego te dane osobowe zachowałaby dla siebie.

A kasa dlatego, ponieważ skromna b_d_c nie orientuje się w gustach, więc wzorem współczesnych weselników woli dać gotówkę.

Ale jak nie to nie :-D Łaski bez względnie posiłkując się słynnym powiedzonkiem Sablika (Sabały) Krzeptowskiego:

"W Panu Bogu nadzieja, w torbie syr..."

Szczególnie "syr" :-D :-D :-D

Alem się obśmiała :-D Niczym jaka mrówka :-D
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
27 Lis 2015 o 22:33
Idźcie wreszcie spać.
Dobranoc.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
27 Lis 2015 o 22:34
lotta napisał:
Idźcie wreszcie spać.
Dobranoc.


:-D :-D :-D

Serdecznie :-D
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
28 Lis 2015 o 09:07
Nader skromna i niewątpliwie prawdomówna bdc prawdopodobnie przez pomyłkę znowu skłamała. Nie proponowała mi gotówki, a "Janka wędrowniczka". W przypadku Piórka też nie była to kasa.
---
Jan Stanisław Jeż
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×