strona 1 z 1
AutorGdzie Publikować (prośba o ocenę)
02 Sty 2016 o 17:56
Witam
Określił bym siebie Kompletny Amator

Potrzebuję pomocy w znalezieniu strony internetowej przystosowanej do publikowania swoich własnych tekstów/powieści. Zależy mi na fanach z gatunku fantasy, ktoś kto powiedziałby co myśli o moich wypocinach, ale przede wszystkim powytykał wszystkie błędy, to co podoba się w fabule ( abym kontynuował wątek) nie podoba
( żeby dać sobie spokój).
Moje podejście: Hobby, które pomaga mi się odstresować i uciec od rzeczywistości.

Ps. chciałbym aby każdy mógł sobie ściągnąć mój plik w postaci pdf i skomentować publicznie
(chyba że już znalazłem właśnie taką stronę, a nie zdałem sobie z tego sprawy- wtedy proszę o uświadomienie xD )

Dzięki wielkie za każdą aktywność w moim pewnie dość częstym i mało oryginalnym temacie :p
02 Sty 2016 o 18:58
To jest ta strona :-)
Poczytaj na początek teksty innych użytkowników, to zobaczysz możliwości serwisu. Na pdf nie konwertujemy, tylko na epub i mobi - o wiele lepszy format, bo nadaje się na czytniki.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
02 Sty 2016 o 19:09
Witaj. Po prostu wstawiaj teksty, a później czytaj komentarze. Bardzo dużo mnie tu nauczono (komentarze), i do tej pory uczą jak pisać. :)
---
kaska137
02 Sty 2016 o 21:22
OK zostałem przekonany i ośmieliłem się wrzucić jak to określiłem moje pierwsze wypociny. Jeżeli tekst jest zablokowany to znaczy, że muszę poczekać aż zostanie zaakceptowany czy zrobiłem coś źle?
02 Sty 2016 o 22:17
Cofam pytanie jest ok :p
03 Sty 2016 o 15:32
Witam,
i życzę, aby twoje oczekiwania się spełniły.
Nie używałabym jednak określenia "wypociny", bo się źle kojarzą i odbierają chęć czytania takich tekstów. Po co czytać coś, czego nawet sam autor nie ceni?
Pozdrawiam serdecznie.
03 Sty 2016 o 18:03
A ja przeczytałem, oceniłem i chyba dam sobie z tym spokój.
---
Jan Stanisław Jeż
03 Sty 2016 o 19:33
Rejzak, jeśli pisanie sprawia ci przyjemność, pisz! Niekoniecznie musisz swoje teksty wstawiać na portale, zwłaszcza od razu. Jeśli jednak masz w sobie żywą wolę szybkiego dzielenia się twórczością, to chyba łatwiej jest z krótkim tekstem, który jest całością, jakąś short story. Początek, rozwinięcie, puenta (najlepiej oryginalna, zaskakująca. I po napisaniu odłóż tekst na parę dni, potem przeczytaj i szlifuj. Dobrego autora poznaje się po jego pracy nad tekstem. Oznacza to ślęczenie nad przeróbkami do momentu, gdy uznasz, że lepiej to chyba ci się na tym etapie życia nie uda napisać. Pozdrawiam.
03 Sty 2016 o 20:08
Pani lilly dziękuję za miłe słowo otuchy. Pisać czy raczej pracować nad moją pierwszą powieścią i tak będę :) Nie boję się krytyki, a nawet sobie ją cenię (dzięki temu przynajmniej wiem co robię źle). Zdążyłem już opublikować coś swojego i wcale nie żałuję czy tym bardziej się nie zniechęciłem. Wyciągnąłem odpowiednie wnioski, a teraz jedyne co mi pozostało to wrócić do pracy, a może kiedyś uda mi się to skończyć. :p To było naprawdę ciekawe doświadczenie i dobre ćwiczenie. Stwierdziłem też, że pierwsze może zdam maturę i zapiszę się na jakiś kurs nim kolejny raz coś opublikuje :p
03 Sty 2016 o 20:45
Masz rację. Zdaj maturę i zdobądź zawód. Pisanie powieści w bardzo rzadkich przypadkach daje pieniądze na utrzymanie. Jako hobby jest świetne, jeśli lubi się pisać. Jeśli interesuje cię kreatywne pisanie, możesz rzeczywiście skorzystać z kursów i z podręczników.
22 Lip 2018 o 14:00
Od dłuższego czasu chcę pochwalić Arsene za limeryk "O oficerze". Rym i rytm jak się należy, co się rzadko zdarza. Również dobra średniówka. Brakuje jedynie przecinka przed "widząc". Przed "Kiedy" powinien być przecinek w miejsce kropki, a w konsekwencji "Kiedy" powinno być zaczęte małą literą.
---
Jan Stanisław Jeż
[...] 
23 Lip 2018 o 20:29
Sądzę, że wszystko napisałem na temat limeryku "O oficerze". Pochwaliłem rytm, w tym średniówkę, natomiast zarzuciłem błędy interpunkcyjne. Tyle i tylko tyle!
---
Jan Stanisław Jeż
[...] 
24 Lip 2018 o 16:01
No i rozpoczęła się kolejna "młocka" dwóch kogutów. Nie jest ważnym dla nich, że należy uszanować autora, więc swoje komentarze winni odnieść do jego zapisu. Ważnym jest, aby się znowu złapać za łby.
Obrazuję to właśnie w tytule "O dwóch takich, co im gniją flaki"
---
bronmus45 / trotsiga
[...] 
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×