strona 1 z 1
AutorNudno tu :]
07 Sie 2016 o 14:13
Nudno tu! Portal gdyby w swoim czasie idiotycznie by się nie upolitycznił, to żyłby wciąż ciekawym - jak dawniej - życiem.

Po co były te prześmiewczo-antyreligijne glosy? Po co cała prześmiewczość, która w zderzeniu z rzeczywistością - jak nic - obnażyła miałkość autorów? Po co?

I awantury stronniczo-karczemne, które do niczego nie doprowadziły, sprowadziwszy jedynie portal do poziomu... wakacyjnej sławojki :]
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
07 Sie 2016 o 22:46
befana_di_campi napisał:
Nudno tu! Portal gdyby w swoim czasie idiotycznie by się nie upolitycznił, to żyłby wciąż ciekawym - jak dawniej - życiem.

Po co były te szyderczo-antyreligijne glosy? Po co cała prześmiewczość, która w zderzeniu z rzeczywistością - jak nic - obnażyła miałkość autorów? Po co?

I awantury stronniczo-karczemne, które do niczego nie doprowadziły, sprowadziwszy jedynie portal do poziomu... hmmm... wakacyjnej sławojki :]
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
07 Sie 2016 o 22:48
Poprawiłam swój pierwszy wpis, konstatując z niekłamaną radością, że jednak coś tu drga?

:-)))
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
13 Sie 2016 o 11:37
Jak zwykle winni są inni. Nic nowego, stara śpiewka.
---
Jan Stanisław Jeż
13 Sie 2016 o 16:49
janko napisał:
Jak zwykle winni są inni. Nic nowego, stara śpiewka.


"Nudno aż do obłędu" (Maria Pawlikowska-Jasnorzewska)
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
13 Sie 2016 o 21:02
A to piętro niżej to stara śpiewka, czy nowa?
---
ludzi poznawaj według paraboli, nie hiperboli
14 Sie 2016 o 15:44
Befana wrzosowa, przestań wychwalać te bełkotliwe teksty anettuli, bo potem przekonana o swojej mądrości,wchodzi pod dobry tekst i wypisuje głupoty, że aż człowiek się za nią wstydzi.
Przeczytaj komentarz swojej ulubienicy, pod tekstem "Gdzie diabeł mówi dobranoc".Jak się tak nudzisz , to byś trochę nauczyła pisania tę Twoją ulubienicę, bo ona kompromituje TWOJE Publiko:)
14 Sie 2016 o 17:42
Adela napisał:
Befana wrzosowa, przestań wychwalać te bełkotliwe teksty anettuli, bo potem przekonana o swojej mądrości,wchodzi pod dobry tekst i wypisuje głupoty, że aż człowiek się za nią wstydzi.
Przeczytaj komentarz swojej ulubienicy, pod tekstem "Gdzie diabeł mówi dobranoc".Jak się tak nudzisz , to byś trochę nauczyła pisania tę Twoją ulubienicę, bo ona kompromituje TWOJE Publiko:)


Co takiego??????????????

Na dodatek, szanowna pani, proszę nie zmieniać mi nicku, to po pierwsze; po drugie: proszę wskazać moje rzekome "wychwalanie tekstów anettuli"; po trzecie: może by pani tak wreszcie zaprezentowała i coś z własnej - nie wątpię - wybitnej twórczości??? ;)
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
14 Sie 2016 o 20:19
I nie zrobiło się nudno.
Zapewne opuszczę ten wątek, bo tu zbyt dużo personalnego jadu.
Odnoszę wrażenie, że niektórzy wykorzystują kilka nicków, aby łatwiej się bronić. Moze to tylko moje wrażenie. Nie wiem.
Adelo, poproszę o jakieś teksty.
---
ludzi poznawaj według paraboli, nie hiperboli
15 Sie 2016 o 12:02
Panie burak, czy ja zwracałam się do pana.Jeśli chodzi o teksty, to tych które tutaj są niema kto komentować, a swój dodam kiedy będę chciała.Może jestem tylko czytelniczką i wchodzę tutaj ,aby coś poczytać i skomentować.Wy zamiast narzekać na nudę zabierzcie się za czytanie i komentowanie:)
15 Sie 2016 o 14:09
Pani Adelo, portal ma w nazwie "Forum miłośników pisania", a nie miłośników czytania i krytykowania. Przyłączam się do próśb o zamieszczenie jakiejś próbki twórczości.
15 Sie 2016 o 15:03
leo napisał:
Pani Adelo, portal ma w nazwie "Forum miłośników pisania", a nie miłośników czytania i krytykowania. Przyłączam się do próśb o zamieszczenie jakiejś próbki twórczości.


Portal jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych twórczością literacką, niekoniecznie czynnie uprawianą. Można znać się na literaturze i umieć ją ocenić, niekoniecznie samemu ją tworząc.
Można też czerpać przyjemność z samego czytania.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
20 Sie 2016 o 01:01
Dziękuję lotto:)
21 Sie 2016 o 11:19
lotta napisał:
leo napisał:
Pani Adelo, portal ma w nazwie "Forum miłośników pisania", a nie miłośników czytania i krytykowania. Przyłączam się do próśb o zamieszczenie jakiejś próbki twórczości.


Portal jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych twórczością literacką, niekoniecznie czynnie uprawianą. Można znać się na literaturze i umieć ją ocenić, niekoniecznie samemu ją tworząc.
Można też czerpać przyjemność z samego czytania.


Kiedyś tu była "przek". Nie dodawała własnych tekstów, ale komentowała profesjonalnie, bez obrażania kogokolwiek. Za to aktualna "adela"?

Kiedy zwróciłam dwa lata temu wyżej wymienionej (dot. wiersza "askawina", którego nie porównała z innymi Jego wierszami)uwagę na brak jej obiektywizmu w ocenie na podstawie li tylko jednego wiersza, to wręcz chamsko udarła paszczękę, abym się nie wtrącała, porównawszy mnie przy okazji - do awanturnicy :szok:

Dobrze, niech komentuje, jednak komentując niech przy okazji nie łże w żywe oczy [zob. wpis wyżej, dotyczący "anettuli"), zaś jeżeli rzeczywiście jest aż taka oryginalna oraz odkrywcza, więc najpierw: własne dzieła! Albo buzia w wiaderko.

W przeciwnym razie mam prawo mniemać, iż owa "adela" to albo desant, albo klon.
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
21 Sie 2016 o 15:23
Pani befano_di_campi, a mniemaj sobie co chcesz:)
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×