strona 1 z 1
AutorMoje Hobby
06 Sty 2017 o 00:04
Witam.
Piszę od dłuższego czasu. Moim zdaniem, aby się rozwijać, cały czas należy poddawać swoje "wypociny" obiektywnej, rzetelnej i jak najbardziej fachowej ocenie.
Dlatego będę wdzięczny, za każdy konstruktywny komentarz.
Kocham pisać i choć nie mam na to ostatnio czasu, to jednak posiadam kilka tekstów, które być może, przypadną do gustu.
Pozdrawiam.
06 Sty 2017 o 21:50
Informuję, ze w moim odczuciu jest to zupełnie przyzwoita proza typu wspomnieniowego. Nie wiem, czy rzeczywiście są to prawdziwe relacje, czy też fikcja literacka. Jeżeli fikcja, to bardzo wiarygodnie i realistycznie stworzona. A że trochę szwankuje interpunkcja, to proszę przyjąć do wiadomości, że jest to słabość większości piszących. W krótszych tekstach chętnie wskażę potknięcia. W tekstach dłuższych byłaby to nudna wyliczanka. Tytułem pomocy wskażę, że w tej wypowiedzi też są dwa błędy interpunkcyjne. Zbędne są przecinki przed: za każdy, przypadną. W drugim przypadku przecinek byłby zasadny, gdyby zwrot "być może" był wtrąceniem, ale wówczas należałoby wstawić przecinek przed: być.
Życzę sukcesów, bowiem tkwi w Tobie duży potencjał twórczy.
---
Jan Stanisław Jeż
09 Sty 2017 o 21:31
Przeczytałem jedną część. Nie mam od dłuższego czasu na częstsze zaglądanie i dłuższe komentowanie. Po tej jednej części (która skomentowałem, widzę dobre zadatki. Reszta jest kwestią techniki i doskonalenia. Pisz, GGGT i życzę powodzenia. Pzdr.
10 Sty 2017 o 12:19
janko Wszystkie moje teksty są fikcją literacką, aczkolwiek w pewnych miejscach byłem, tak samo jak otarłem się o różne środowiska. Interpunkcja jest regularnie nawiedzającym mnie koszmarem :)Co ciekawe, im dłużej sprawdzam pod tym kątem tekst tym jest gorzej :)
Hardy Z GGGt wiąże się pewna historia. Podczas rejestracji, odwiedziła mnie czteroletnia siostrzenica. Od razu była seria pytań, którym towarzyszyło ogólne zamieszanie. Na początku miało być GGG, lecz gdy już wypełnione były wszystkie pola i kliknąłem "rejestruj", okazało się, że obok GGG, jest jeszcze "t". Popatrzyłem na GGGt, uśmiechnąłem się i tak już zostało.
Pozdrawiam.
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×