strona 1 z 1
AutorI znowu polityka wróciła
18 Lut 2017 o 16:00
Przypominam, że zasady się nie zmieniły. Nie kasuję lekkiej i nienachalnej satyry politycznej, ale agresywne manifesty już tak. I nie ma to nic wspólnego z osobami ich autorów. Jeżeli X pisze łagodne fraszki, a Y tylko zjadliwe felietony, to fakt kasowania przeze mnie wyłącznie tekstów Y nie ma nic wspólnego z jakimiś osobistymi sympatiami, chyba to jasne?
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
15 Maj 2017 o 09:23
Ponieważ kilku użytkowników wciąż próbuje z uporem maniaka zrobić z Publixo trybunę polityczną, przestaję się bawić w kasowanie, przechodzę do blokowania użytkowników - na razie czasowego, w razie recydywy na stałe.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
[...] 
19 Maj 2017 o 16:06
No cóż, chyba udzielę paru osobom, yyy, urlopu na ochłonięcie.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
23 Maj 2017 o 05:02
Dobrze byłoby, gdyby te urlopy na ochłonięcie udzielane były nie tylko przeciwnikom PiS-u, ale też innym politykierom i życiowym frustratom.
---
Jan Stanisław Jeż
23 Maj 2017 o 08:12
No cóż, przynajmniej w jednym się użytkownicy zgadzają. Każdy skasowany/zbanowany twierdzi, że to z powodu jego poglądów politycznych.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
24 Maj 2017 o 11:41
Najśmieszniejsze jest to, że moja mama najbardziej się obawiała,kiedy przestawałem kłapać ozorem. Ona jedna dobrze wiedziała, że cisza nie wróży nic dobrego. Bo kiedy jest cisza, wówczas zło broi.
---
DW
09 Lut 2018 o 12:20
lotta napisał:
Ponieważ kilku użytkowników wciąż próbuje z uporem maniaka zrobić z Publixo trybunę polityczną, przestaję się bawić w kasowanie, przechodzę do blokowania użytkowników - na razie czasowego, w razie recydywy na stałe.


No to zobaczymy ;-)

link

?????????????????????????????????????????????????????????????????
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×