strona 1 z 1
AutorCięcia
02 Cze 2017 o 14:17
I znowu były cięcia. Zniknął tekst Piórka i mój limeryk "W ciszy pałacu". Nie wiem nawet, czy do mojego limeryku były komentarze, ale do tekstu Piórka było ich na pewno ponad dwadzieścia i niemal wszystkie były nie po myśli Arsene i jego mocodawców oraz obnażały jego nicość. A to już wystarczy, by je zbanować. Arsenie, mimo że jesteś nijaki, to jesteś tutaj wszechmocny i wielki. Jednak nie zazdroszczę tej wielkości!
---
Jan Stanisław Jeż
02 Cze 2017 o 15:50
Nie przesadzaj, drogi Janko, z tym "wszechmocnym" :)
Gwarantuję, że nie jest ;-)
02 Cze 2017 o 16:48
Polecam wszystkim (Sokół Pono):

NIE TNĘ!

"Nie udaję, staję się coraz starszym zahajem
Nie świruję, coraz gorzej się czuję jak baluję
Nie udaję, żyję tu dla siebie nie dla mas
Nie świruję, bo nie pozwala na to nawet czas
Nie ściemniam, bo takie były zawsze założenia
Nie tnę, cała reszta jest bez znaczenia

Nie udaję, nie jestem gangsterem ani mordercą
Nie świruję, nie jestem też prawą osobą świętą
Nie ściemniam, próbuję wciąż rozwinąć grubo prosto
Nie tnę, bo nie interesuje mnie dziadostwo
Nie udaję, nie lubię psów i nie sprzedaję
Nie świruję, płacę tutaj podatki legalnie
Nie ściemniam, swoich przyjaciół nigdy nie zostawię
Nie tnę, nie ma ich zbyt wielu w tej zabawie
Nie ściemniam, czuję, że sukces wkurwia innych czasem
Nie tnę, którzy w swoim życiu nie chcą słońca"
---
DW
22 Cze 2017 o 15:11
Znowu chyba jakiś niedouczony, ale zidentyfikowany obiekt na mnie doniósł. Dzięki jego służalczości został wykasowany limeryk o brzmieniu:


O specustawie

Mówiła pewna posłanka z Mogilna,
że w sejmie jest już specustawa pilna,
gdyż nasza konstytucja
jest niczym prostytucja,
w dodatku całkiem niekonstytucyjna.

Dotychczas słyszałem odpowiedzi, że kasowane są te teksty, które personalnie, imiennie godzą w dobre imię innych użytkowników. Byłbym szczególnie wdzięczny, gdybym otrzymał wyjaśnienie, czyje dobra tutaj naruszyłem. Przecież zasygnalizowałem jedynie oczywisty problem. Jeżeli ugodziłem w dobre imię posłanki z Mogilna, to chętnie ją poznam, jeżeli takowa istnieje.
---
Jan Stanisław Jeż
22 Cze 2017 o 16:14
Bardzo dobrze, Janko, że zamieściłeś tutaj swój limeryk. Żadnego godzenia w czyjeś dobre imię tu oczywiście nie ma, ale bądźmy szczerzy - regulamin działa tu (przynajmniej ostatnio) tylko dla wybranych, a resztę można obrażać bez najmniejszych konsekwencji i to przy nieustannych gadkach o braku stronniczości. Ale jak to świadczy o niektórych, niech sobie już ci niektórzy sami odpowiedzą.
22 Cze 2017 o 16:20
Też jestem zdziwiona...
przecież Twój limeryk jest zgodny z obowiązującą i rozpowszechnianą opinią przez jedynie słuszną, rządzącą partię.

A może to jakiś przebrzydły lewak na Ciebie doniósł? :P

;-) :D

ps. może też być inna przyczyna; po prostu nie piszesz merytorycznych komentarzy:P Może spróbuj w każdym nazywać siebie co najmniej profesorem, wybitnym specjalistą (dziedzinę wybieraj stosownie do okoliczności), wklejaj pod każdym swoje teksty i koniecznie nie oceniaj tekstów, tylko ich autorów - mieszaj ich z błotem za to, że nie konsultują wcześniej z Tobą, co i w jakiej formie wolno im publikować, a na koniec zawsze cytuj Biblię. Amen.


Poza tym... qrwa mać!
22 Cze 2017 o 21:11
Dobra, powiem Wam prawdę. Portalem rządzą reptilianie oraz iluminaci i to oni każą tak ciąć.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
23 Cze 2017 o 05:28
Odpowiedź jak odpowiedź, ale zawsze coś.
---
Jan Stanisław Jeż
23 Cze 2017 o 13:05
To musi być prawda.

Właśnie widzę, że Stopera reptilianie nam zeżarli...


:P
25 Cze 2017 o 02:32
Cyt. Piórko:
"ps. może też być inna przyczyna; po prostu nie piszesz merytorycznych komentarzy:P Może spróbuj w każdym nazywać siebie co najmniej profesorem, wybitnym specjalistą (dziedzinę wybieraj stosownie do okoliczności), wklejaj pod każdym swoje teksty i koniecznie nie oceniaj tekstów, tylko ich autorów - mieszaj ich z błotem za to, że nie konsultują wcześniej z Tobą, co i w jakiej formie wolno im publikować, a na koniec zawsze cytuj Biblię. Amen."

Nazywam się Legionem, wyraźnie sugerując, że nie pochodzę z tego świata, a w przyszłości zostanę okrzyknięty mesjaszem. Mieszam z błotem wszystko i wszystkich, prócz użytkowników Publixo. Notorycznie cytuję Biblię, papieży, teologów i inne ogniwa boskiego porządku, a jednak moje teksty są usuwane. Poza tym to ja jestem Iluminati, i nigdy nic nie kazałem ciąć, prócz kosztów i podatków.
---
DW
25 Cze 2017 o 09:56
Są też tacy jak Fenix - z popiołów powstają
- i wiedzą o tym ci nawet, co ich usuwają...
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×