strona 1 z 1
AutorWitam Wszystkich!
20 Cze 2017 o 20:36
Chcę się przedstawić, tylko co by tu o sobie napisać? Jestem starym prykiem, mieszkam na wsi. Pisuję różne rzeczy, nigdy nie wiem, co mi do głowy przyjdzie. Na ogół powinno być śmieszne, ale licho wie, co kto sądzi o mojej pisaninie. Kilka tekstów opublikowałem u konkurencji, ale tamten portal przestał mi odpowiadać. Straciłem szacunek dla tamtejszej redakcji i wcale nie chodzi tu o moje teksty.
Mój pierwszy tekst tutaj czeka na akceptację. Nie wiem, jak długo to trwa.
20 Cze 2017 o 21:02
wioskowy napisał:
Chcę się przedstawić, tylko co by tu o sobie napisać? Jestem starym prykiem, mieszkam na wsi. Pisuję różne rzeczy, nigdy nie wiem, co mi do głowy przyjdzie. Na ogół powinno być śmieszne, ale licho wie, co kto sądzi o mojej pisaninie. Kilka tekstów opublikowałem u konkurencji, ale tamten portal przestał mi odpowiadać. Straciłem szacunek dla tamtejszej redakcji i wcale nie chodzi tu o moje teksty.
Mój pierwszy tekst tutaj nosi tytuł "Piórnonsensy (1) - Krętactwa Sznuka".
20 Cze 2017 o 22:59
Witaj. Do tej pory na akceptację czekało się krótko, jeden dzień, o ile się nie mylę.
Życzę przyjemnych przeżyć na publixo.
20 Cze 2017 o 23:01
Nie zauważyłam, że twój tekst już został opublikowany.
A kto jest konkurencją dla tego portalu?
29 Cze 2017 o 14:23
Literatki i Literaci z Publixo, parę dni temu trafiłam na ten serwis, opublikowałam dwa utworki, zostałam pochwalona i zrobiło mi się miło. Pobuszowałam potem po Waszych literackich tekstach, ocenach, komentarzach, rozmowach i zorientowałam się, że Publixo to w pewnym sensie klub wzajemnej adoracji. Nie miejcie mi za złe tego określenia, bo nie używam go w tym wypadku w jego negatywnym zrozumieniu. W obecnych czasach, gdy tyle jest wszędzie nienawiści i złości, często zupełnie bezinteresownej, dobrze jest znaleźć się w grupie ludzi przychylnych sobie nawzajem choć nie znających się osobiście. Będę więc nadal publikowała swoje teksty i cieszyła się z każdego wyświetlenia. Człowiek piszący potrzebuje czytelników, inaczej o(d)padają jego Pegazowi skrzydła. Co do mojej fatalnej interpunkcji, drogi Janko, to niestety już się nie poprawię – od wielu lat nie jestem w stanie niczego nowego trwale się nauczyć. Starość... Tym niemniej, dziękuję.
02 Lip 2017 o 20:34
A ja przede wszystkim gratuluję dużego dorobku twórczego i wydawniczego.
---
Jan Stanisław Jeż
09 Sie 2017 o 20:38
Rzadko tu zaglądam. Nie wiem co mają wspólnego dwa ostatnie posty z moim przywitaniem. :) Nie przeszkadzają mi.
Chcę odpowiedzieć na pytanie lilly.
Miałem do czynienia z trzema innymi portalami. Kilka następnych obejrzałem.
Mieszkam na wsi. Szukałem jakiegoś miejsca, w którym mógłbym publikować teksty w taki sposób, żeby moi faktyczni i wirtualni znajomi z innych miejscowości mogli odnaleźć tę moją pisaninę jednym kliknięciem.
Jeden z portali nie miał tej funkcjonalności. Listę tekstów danego autora można było zobaczyć dopiero po zalogowaniu się.
Nie przyszło mi do głowy, że można wykombinować coś tak głupiego. Oczywiście zrezygnowałem.
Inny portal był bardzo OK. Ludzie OK. Niestety na opublikowanie tekstu prozą trzeba tam czekać tydzień. Właściciel nie odpowiedział mi na maila, w którym wskazałem istotny błąd w funkcjonowaniu portalu. Zaglądam tam czasem. Teksty usunąłem.
Na trzecim portalu stałem się przedmiotem jadowitych napaści po wskazaniu błędów językowych w paru tekstach. Też już mnie tam nie ma.
Nie chcę podawać nazw tych portali, bo nie zależy mi na robieniu im antyreklamy.
Pozdrawiam
26 Sie 2017 o 19:31
Witam Cie wioskowy:) ja tez mieszkam na wsi pisze od kilku lat i tez publikuje na innym portalu. Tu jestem od dzis i...zobaczymy czy sie zadomowie:)
pozdrawiam:)
---
jak przestane kochac to znak ze umarlam.
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×