strona 1 z 1
AutorKonkursy
05 Paź 2017 o 21:38
Na głównej stronie publixo znajduje się od pewnego czasu informacja o Małopolskiej Nagrodzie Poetyckiej "Źródło". Przeczytałam i wysłałam zestaw wierszy na konkurs. Niedawno dostałam informację, że mój wiersz "Patria" (nie mylić z partią) znalazł się wśród wyróżnień honorowych. Bardzo mnie to cieszy, tym bardziej, że znajdzie się w tomiku pokonkursowym. Najdziwniejsze jest dla mnie, że w moim przekonaniu nie jest najlepszy z wierszy, które wysłałam na konkurs. Ale że tematem jest "źródło", kim jesteśmy, jak siebie oceniamy jako Polaków, okazał się ten wiersz jednak dla jurorów najlepszy. Tak to jest z tematami i jurorami...
Lotto, dzięki za linka na konkurs.:)
08 Paź 2017 o 21:25
Gratuluję. Z chęcią bym przeczytał. Temat ciekawy, szczególnie teraz.

PS
Co się stało z Twoim wierszem, który dzisiaj zamieściłaś na Publixo (przepraszam, nie pamiętam tytułu)? Widziałem go wcześniej, a teraz jak siadłem wreszcie do komentowania, już go nie ma. Szkoda, bo moim zdaniem poruszał ważną kwestię.

Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam. :)
09 Paź 2017 o 19:41
PS
Co się stało z Twoim wierszem, który dzisiaj zamieściłaś na Publixo (przepraszam, nie pamiętam tytułu)? Widziałem go wcześniej, a teraz jak siadłem wreszcie do komentowania, już go nie ma. Szkoda, bo moim zdaniem poruszał ważną kwestię.

Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam. :)

Adku, problem był w zapisie gatunku. Zaliczyłam do "fraszka, limeryk", a potem bardzo mi się gryzło z problemem przedstawionym w wierszu. Może wstawię dzisiaj jako biały wiersz i już. :)
Co do wiersza "Patria", to muszę wyjaśnić, jak to jest z dalszą publikacją, czy nie mam na jakiś czas ograniczeń.
09 Paź 2017 o 19:42
Nie wiem, czemu cytat Adka nie został zapisany jako cytat.
10 Paź 2017 o 17:41
lilly napisał:
Co do wiersza "Patria", to muszę wyjaśnić, jak to jest z dalszą publikacją, czy nie mam na jakiś czas ograniczeń.


Pewnie tak, ale może chociaż pozostałe możesz opublikować.
17 Paź 2017 o 10:05
Lily, serdecznie gratuluję!

buziaki :*
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×