strona 1 z 1
AutorWitajcie:)
29 Sty 2018 o 20:46
Jestem żoną, matką dwójki dzieci, siostrą jednego brata, uważnie obserwującą to, co się dzieje wokół mnie. Kocham góry, zwierzęta i wszystko, co żyje:) W wolnych chwilach maluję słowem. Nieustająco uczę się dystansu do siebie i świata. Cieszę się na tę konfrontację, a przede wszystkim kontakt z Wami. Dlaczego "ona-ja-kobieta"? Bo nią jestem, i choć dyskusję o prymacie płci kulturowej nad biologiczną, chwilowo przysłoniły inne poważne(?) tematy, nie zamierzam rezygnować z dzielenia się, czasem może zbyt kobiecym punktem widzenia. W dorobku mam też teksty odnoszące się do współczesnych wydarzeń w świecie i kraju...refleksji uniwersalnych i czysto ludzkich, stojących ponad wszelkimi podziałami dotyczącymi płci, kultury, religii czy orientacji. Bo w końcu wszyscy nimi jesteśmy - Ludźmi.

Pozdrawiam, Erato
30 Sty 2018 o 07:47
Refleksyjnych Kobiet/Matek/Muz/Poetek bardzo nam brakuje w każdym naszym, zacnym tak, kręgu.

Salve, Erato :)
30 Sty 2018 o 12:17
Witaj emiliapienkowska! Dziękuję za ciepłe przyjęcie:) Powtórzę, cieszę się, że mogę tu gościć. I choć to niespełna doba, widzę, że galeria postaci bogata. Smaki i sposoby przyrządzania różne, acz interesujące. Nie brakuje ostrości papryczki chili:)...i dobrze, to ona nadaje pikanterii. Pozdrawiam.
30 Sty 2018 o 17:04
Żyj i czuj się dobrze, Erato. Poczytam Ciebie, zobaczę... zresztą już zahaczyłem wzrokiem, chociaż nieczęsto bywam ;)
Nie zawsze jest dobrze, ale ważne, aby tych momentów więcej :)
31 Sty 2018 o 02:07
Witaj, Erato. Ja tez tu nowa, ale cieszę się, ze będę miała nową koleżankę - że tak ośmielę się powiedzieć. Zahaczyłam juz o Twój wiersz, tylko myślę nad sensownym komentarzem, bo ważny i palący problem w nim poruszasz. Ach te punkty, są wszędzie. Pozdrawiam, Bajka.
---
bajka z pozdrowieniami.
31 Sty 2018 o 16:09
Dzięki Hardy:) Fajnie, że jesteś:)
31 Sty 2018 o 16:22
Witaj Bajko:) Dobrze, że się ośmielasz:) Ha, ha...tak te punkty, styczne i zenity nasze, ile tutaj możliwości. Pozdrawiam:)
02 Lut 2018 o 11:23
Witaj Erato. Ja także postanowiłem cię przywitać. Uczę się powolutku sawłar wiwru. A więc witaj i Ty Errato. Na niebie pływały mewy. Acha. To nie tutaj.Errato, to chyba z włoskiego. Lubię Sophie Loren. Ale nie byłem we Włoszech. Coś mi mówi że odbiegam od temetu. Tematu. Tak to już jest, że jak jest temat to się czasami od niego odbiegnie. Ale się potem wraca. Tak jak teraz. witaj Errato. Witajcie wszyscy którzyście tu są. Ale znowu odbiegłem od tematu.
03 Lut 2018 o 06:35
Witaj arcy:) Cieszę się, że jesteś. W tej polifonii głosów wybrzmiewasz jeszcze inaczej, zaskakujesz...
03 Lut 2018 o 18:41
Witajcie!
03 Lut 2018 o 18:43
I "niech Moc będzie z tobą".
Mam na myśli moc kreatywności. :)
03 Lut 2018 o 19:14
Witaj lilly:) Mocy przybywaj:)
27 Lut 2018 o 14:53
Moc to Ty masz na pewno już w sobie, musisz ją jedynie odszukać, obudzić do działania - czyli uruchomić - czego Ci życzę.
---
Honoru nie wystarczy zadeklarować, podlega on udowodnieniu w sytuacji, która pozwala na weryfikację według norm moralnych danej społeczności.
(z sieci)
28 Lut 2018 o 15:07
Dziękuję musbronie:) co do sentencji, pięknej skądinąd, to faktem jest, że tylko konkretne sytuacje są sprawdzianem posiadanej, a nie deklarowanej wartości, jaką jest honor.
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×