strona 1 z 1
Autorco i dlaczego - oto jest pytanie
13 Lut 2018 o 09:39
?
Co sprawia, że rozpoczynasz nowy dzień z uśmiechem optymizmu - a co, że wstałeś "lewą nogą"
?
---
Honoru nie wystarczy zadeklarować, podlega on udowodnieniu w sytuacji, która pozwala na weryfikację według norm moralnych danej społeczności.
(z sieci)
13 Lut 2018 o 10:11
Mnie osobiście najbardziej "rozpromienia" poranek, gdy mając jakiś problem "przespałem się z nim", a w nocy "przyszło" w miarę proste rozwiązanie.
.
Wręcz odwrotne sytuacje zdarzają mi się wtedy, kiedy to po przebudzeniu przypominam sobie raptem o dręczącym mnie problemie, który to jakoś trzeba by rozwiązać.
---
Honoru nie wystarczy zadeklarować, podlega on udowodnieniu w sytuacji, która pozwala na weryfikację według norm moralnych danej społeczności.
(z sieci)
13 Lut 2018 o 13:59
Rozpromienia?
Pani Genia :)

A dołuje
wieś Dołuje :(
13 Lut 2018 o 14:01
Emilia - napisz zatem limeryk o Geni z miejscowości Dołuje
Pozdrawiam
---
Honoru nie wystarczy zadeklarować, podlega on udowodnieniu w sytuacji, która pozwala na weryfikację według norm moralnych danej społeczności.
(z sieci)
13 Lut 2018 o 14:07
Pani Genia z wsi Dołuje
śpiewa, tańczy, lśni, całuje.

Fraszka taka - nie limeryk,
zdartych płyt chimeryk -
ją tu afirmuje :)
13 Lut 2018 o 14:12
Emilia - nawet zgrabna ta Twoja miniaturka, lecz LOTTA zaraz mi usunie post, jeśli zaczniemy pisać tu nie na zadany temat. Więc oszczędź mi "bólu" utraty.
Pozdrawiam
---
Honoru nie wystarczy zadeklarować, podlega on udowodnieniu w sytuacji, która pozwala na weryfikację według norm moralnych danej społeczności.
(z sieci)
13 Lut 2018 o 14:33
Każdego ranka, kiedy tylko otworzę oczy wymawiam kwestię:
"Kurwa... znowu...". Tylko kaczki jeszcze nie wołam, a kiedy sobie to uświadomię, wówczas wraca optymizm.
---
DW
13 Lut 2018 o 14:42
Legion - no to ja cieszę się, gdy mnie coś boli. Bo to oznacza w moim wieku, że jeszcze jestem wśród żywych.
---
Honoru nie wystarczy zadeklarować, podlega on udowodnieniu w sytuacji, która pozwala na weryfikację według norm moralnych danej społeczności.
(z sieci)
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×