strona 1 z 1
AutorTwórczość (?)
15 Kwi 2018 o 18:03
Czy tylko słowo pisane musi być na tym forum przekaźnikiem naszej twórczości? Bo ja optowałbym za rozszerzeniem spectrum o fotografię i rysunki naszego autorstwa. Oczywiście, pomijam tutaj fotki typu "u cioci na imieninach"
.
Co na to administracja w osobie LOTTY?
---
Honoru nie wystarczy zadeklarować, podlega on udowodnieniu w sytuacji, która pozwala na weryfikację według norm moralnych danej społeczności.
(z sieci)
24 Kwi 2018 o 18:58
Dziwi mnie to bardzo, że nikogo nie interesują inne formy twórczości. A bez pomocy z waszej strony administracja (LOTTA) nawet nie zechce skomentować tematu. Marazm i ...
---
Honoru nie wystarczy zadeklarować, podlega on udowodnieniu w sytuacji, która pozwala na weryfikację według norm moralnych danej społeczności.
(z sieci)
14 Maj 2018 o 09:54
Musbron,

już dawno o tym rozmawialiśmy.

link
14 Maj 2018 o 19:18
- i taki właśnie koniec zaprojektowała LOTTA?
---
Honoru nie wystarczy zadeklarować, podlega on udowodnieniu w sytuacji, która pozwala na weryfikację według norm moralnych danej społeczności.
(z sieci)
14 Maj 2018 o 20:29
Wpisałam wcześniej nie tam gdzie trzeba. To jeszcze raz:

Spokojnie. Możemy wrócić do tematu. Zależy Tobie, zależy mnie, a może jeszcze ktoś zechce zaprezentować swoje artystyczne zdjęcia lub piękną grafikę, albo malarstwo?

Spróbuję to załatwić :) Trochę cierpliwości, bo muszę najpierw z Lottą coś uzgodnić, a przede wszystkim uzyskać Jej zgodę.
17 Maj 2018 o 13:43
musbron1945 napisał:
Dziwi mnie to bardzo, że nikogo nie interesują inne formy twórczości. A bez pomocy z waszej strony administracja (LOTTA) nawet nie zechce skomentować tematu. Marazm i ...


O tu jeszcze nie byłam, a szkoda. Ciekawie dyskutujecie. Pozdrawiam Bajka37.
---
bajka z pozdrowieniami.
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×