strona 1 z 1
Autorhttps://www.publixo.com/showcase/0/uid/4645
21 Maj 2018 o 17:21
Tomik Ewy zamówiłam w Wydawnictwie. Jak zostanie mi dostarczony, to go przeczytam oraz zrecenzuję :) Bo warto promować naprawdę wartościową, ponieważ oryginalną literaturę :)))
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
21 Maj 2018 o 23:46
befana_di_campi napisał:
Tomik Ewy zamówiłam w Wydawnictwie. Jak zostanie mi dostarczony, to go przeczytam oraz zrecenzuję :) Bo warto promować naprawdę wartościową, ponieważ oryginalną literaturę :)))



I słusznie - wartosciowe zasługuje na dowaryościowanie :)
Brawo i czekam na recenzję :)
---
"Albo człowiek ma rację, albo się myli, albo jedno i drugie." - Charles Bukowski – Szmira
26 Maj 2018 o 21:29
befana_di_campi napisał:
Tomik Ewy zamówiłam w Wydawnictwie. Jak zostanie mi dostarczony, to go przeczytam oraz zrecenzuję :) Bo warto promować naprawdę wartościową, ponieważ oryginalną literaturę :)))


dziękuję befano i ...(aż się boję)
---
Jestem bo jestem.
26 Maj 2018 o 21:59
zingara napisał:
befana_di_campi napisał:
Tomik Ewy zamówiłam w Wydawnictwie. Jak zostanie mi dostarczony, to go przeczytam oraz zrecenzuję :) Bo warto promować naprawdę wartościową, ponieważ oryginalną literaturę :)))


dziękuję befano i ...(aż się boję)


Najpierw niech ten tomik do mnie dotrze... ;) A jak dotrze, to poinformuję :-)
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
10 Lis 2020 o 21:26
befana_di_campi napisał:
zingara napisał:
befana_di_campi napisał:
Tomik Ewy zamówiłam w Wydawnictwie. Jak zostanie mi dostarczony, to go przeczytam oraz zrecenzuję :) Bo warto promować naprawdę wartościową, ponieważ oryginalną literaturę :)))


dziękuję befano i ...(aż się boję)


Najpierw niech ten tomik do mnie dotrze... ;) A jak dotrze, to poinformuję :-)


I jak dotarł ten tomik? Bo niektórzy chcieliby poznać recenzję :)
---
Bardzo kocham czytać ciekawe artykuły. Myślę, że ten portal stworzony jest da mnie :)
24 Lis 2020 o 23:06
Dotarł, dotarł ;-) Wprawdzie nie w takiej formie w jakiej go oczekiwałam :) wszak recenzję zamieściłam:

link
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×