strona 1 z 2
12 > »
AutorLIKWIDACJA UTWORÓW
22 Maj 2018 o 21:56
Mój wiersz został właśnie zlikwidowany,chciałabym wiedzieć dlaczego.
22 Maj 2018 o 22:02
Mnie się to zdarza nieraz codziennie. Dzisiaj to pierwszy dzień od jakiegoś czasu, w którym nic mi nie wykasowano. Zadawałem administracji szczegółowe pytania o przyczyny, lecz moje pytania natychmiast znikały. To normalna, chociaż przedziwna praktyka.
---
Jan Stanisław Jeż
22 Maj 2018 o 22:15
Adela napisał:
Mój wiersz został właśnie zlikwidowany,chciałabym wiedzieć dlaczego.


Dlaczego mnie można obrażać, a ja nie mogę się bronić.Wiem już jak to działa.Kiedy zniknął mój wierszyk, floriankonrad dostał od gruszki dwa pochlebne komentarze. Nie wiem nawet jak można określić takie postępowanie.
22 Maj 2018 o 22:36
Z regulaminu:

IV ZASADY UŻYTKOWANIA SERWISU. PRAWA AUTORSKIE
pkt. j. "Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia z serwisu treści niespełniających ww. warunków [punkty a.-i.] oraz mogących w jakikolwiek sposób niekorzystnie wpływać na wizerunek Serwisu bez uprzedzenia i przesyłania uzasadnienia Użytkownikowi"
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
22 Maj 2018 o 22:47
lotta napisał:
Z regulaminu:

IV ZASADY UŻYTKOWANIA SERWISU. PRAWA AUTORSKIE
pkt. j. "Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia z serwisu treści niespełniających ww. warunków [punkty a.-i.] oraz mogących w jakikolwiek sposób niekorzystnie wpływać na wizerunek Serwisu bez uprzedzenia i przesyłania uzasadnienia Użytkownikowi"


To może lotto zlikwidujesz limeryki gruszki , które mnie obrażają i zgłosiłam je do usunięcia, tak byłoby przynajmniej sprawiedliwie.
22 Maj 2018 o 23:07
Adela napisał:
lotta napisał:
Z regulaminu:

IV ZASADY UŻYTKOWANIA SERWISU. PRAWA AUTORSKIE
pkt. j. "Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia z serwisu treści niespełniających ww. warunków [punkty a.-i.] oraz mogących w jakikolwiek sposób niekorzystnie wpływać na wizerunek Serwisu bez uprzedzenia i przesyłania uzasadnienia Użytkownikowi"



To może lotto zlikwidujesz limeryki gruszki , które mnie obrażają i zgłosiłam je do usunięcia, tak byłoby przynajmniej sprawiedliwie.


Z ciekawości zajrzałam ponownie do limeryków "gruszki", które zresztą nazwałam wytwornym staroświeckim kabaretem... Kto w nich kogo obraża? Purenonsensowe, perskooczne, jakich nie powstydziliby się nawet "Starsi panowie dwaj". I to ma być skasowane? W takim razie co nam zostanie na PubliXo? Klasyka w prezentacji ich "wysokości świń", "much plujek" czy innych zdychających pod płotem staruch? No i ten wiekopomny, lokowany w szambie "Pomnik poetki"!
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
22 Maj 2018 o 23:37
Właśnie Adelo jak można określić takie postępowanie, obrazić Floriana na podstawie insynuacji? Znam Floriana zawsze wyraża opinie zgodnie ze swoim sumieniem, jest poważnym Poetą i nie interesują go wojny przepychanki między autorami. Florian jest moim mentorem uwielbiam jego twórczość, pozytywnie komentuję, więc też powinnam być w kręgu podejrzanych? Bzura
---
Jestem bo jestem.
22 Maj 2018 o 23:38
zingara napisał:
Właśnie Adelo jak można określić takie postępowanie, obrazić Floriana na podstawie insynuacji? Znam Floriana zawsze wyraża opinie zgodnie ze swoim sumieniem, jest poważnym Poetą i nie interesują go wojny przepychanki między autorami. Florian jest moim mentorem uwielbiam jego twórczość, pozytywnie komentuję, więc też powinnam być w kręgu podejrzanych? Bzdura
---
Jestem bo jestem.
[...] 
[...] 
23 Maj 2018 o 09:10
Nie są tolerowane złośliwe teksty (np. przedstawiające bohatera wiersza jako nieudacznika, beztalencie, donosiciela) nawiązujące do nicków, avatarów oraz ujawnionych przez użytkowników szczegółów osobistych (prawdziwe imię, wykonywany obecnie lub kiedyś zawód, stan rodzinny itp.). I to wszystko na ten temat.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
[...] 
[...] 
[...] 
23 Maj 2018 o 10:18
Tadeusz napisał:
Wnioskowałem nie raz o skasowanie takich złośliwych tekstów,
o których pisze Lotta, jednak bezskuteczne.


Musi być podane konkretne uzasadnienie: czy tekst nawiązuje do nicka, awatara, szczegółów osobistych, czy jakiejś ostatniej dyskusji / konfliktu między użytkownikami z użyciem charakterystycznych epitetów czy wyrażeń. Nie wystarczy "tekst mnie obraża" albo użycie nicka będącego jednocześnie popularnym imieniem, jeśli kontekst nie jest obraźliwy. Nie skasuję fraszki przykładowo o Tadeuszu wąchającym kwiatki na łące, bo niby za co? Ale o Tadeuszu grafomanie, co napisał wierszyk o dentyście, jak najbardziej.
Ktoś mi podał ostatnio jako uzasadnienie "nie podoba mi się ten tekst", przecież to żaden powód do usunięcia. Tylko rzeczowo opisane prośby o skasowanie są uwzględniane.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
[...] 
[...] 
[...] 
23 Maj 2018 o 11:27
Dodam, że w innych limerykach Dyndalski występował jako autor gniotów o gajowym plus pojawiały się określenia nawiązujące do prawdziwego imienia (przestawione sylaby).
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
[...] 
strona 1 z 2
12 > »
© 2010-2016 by Creative Media
×