strona 1 z 1
AutorHejka :)
27 Lip 2018 o 11:41
Za mną "pierwsze koty za płoty" :)
Dziękuję za ciepłe przyjęcie , choć moje wiersze nie są ani lekkie ani zwiewne:)
Pozdrawiam :)
Monika
---
Czarownica ;)
27 Lip 2018 o 12:31
Jeszcze raz, witaj!

Myślę że spodoba Ci się Publixo :) technicznie portal ma dużo więcej możliwości (niż B.). Można dodawać ilustracje do tekstów, jest priv, a także możliwość blokowania użytkowników, jeśli nie będziesz chciała widzieć ich komentarzy, ale nie zakładam z góry, że z tej opcji skorzystasz ;-)


Jest też forum, na którym często toczymy portalowe wojny ;-)
ale Lotta (Admin) tnie równo i sprawiedliwie ;-)


Powodzenia!
27 Lip 2018 o 15:01
Dziękuję Piórko:)
Przydatne informacje:) Fotografuję więc będę mogła sie pochwalić moim innym hobby :P
Priv to fajna sprawa...zawsze można delikatnie zwrócić uwagę o błędach lub literówkac. I bliżej się poznać :)

Co do wojen...staram się ich nie toczyć,jestem ugodowa baba i chętnie wysłucham wszelkich uwag pod warunkiem że są to konstruktywne wskazówki,a nie jazdy personalne :):):)

Pozdrawiam :)

ps. z góry przepraszam ale czasem miewam czarne poczucie humoru, który nie każdy lubi i rozumie :P hahahha ( podśmiech...ki to inna bajka :P )
---
Czarownica ;)
27 Lip 2018 o 15:44
Nie masz za co przepraszać :) Taki Twój styl i koniec :)

Pewnie zauważyłaś, że jest możliwość oceny tekstów: poprawność językowa/poziom literacki. Nie ma obowiązku oceniania. To jak ktoś chce. Ale mamy taki zwyczaj, że jeśli obniżamy ocenę za "poprawność językową", to uzasadniamy. Tekstów nie można poprawiać,jeżeli pojawi się pierwszy komentarz. Sprawa dyskusyjna, czy to dobrze, czy źle. Mnie to nie przeszkadza.

:)

Bardzo się cieszę, że pochwalisz się swoimi fotografiami. To moja pasja, a wierszyki (moje) traktuję bardziej na luzie :)
27 Lip 2018 o 17:55
:):):) a jak edytować ? Zapisało mi wiersz jako prozę ;)
---
Czarownica ;)
27 Lip 2018 o 19:41
Witaj, Monika. :)
Powodzenia na publiXo. :)
---
"Albo człowiek ma rację, albo się myli, albo jedno i drugie." - Charles Bukowski – Szmira
27 Lip 2018 o 20:24
Assassin napisał:
:):):) a jak edytować ? Zapisało mi wiersz jako prozę ;)


Jaką prozę? Sprawdziłam, wszystkie (3) są zapisane jako wiersz biały :)

Edycję można zrobić z zakładki /Moje konto/. Po rozwinięciu zbioru widać tytuły tekstów. Na końcu (po prawej) jest symbol ołówka. Jeśli jest zielony, to znaczy, że można edytować. Trzeba kliknąć w ten ołówek i dalej będziesz już wiedziała.

.
27 Lip 2018 o 20:52
Elu dziękuję;) pozdrawiam :)
Piórko...dzięki za pomoc.
---
Czarownica ;)
28 Lip 2018 o 14:59
Assassin napisał:
:):):) a jak edytować ? Zapisało mi wiersz jako prozę ;)


Cześć,
warto też wiedzieć, że po ukazaniu się pierwszego komentarza tekstu już nie można edytować. Pozostaje skasowanie i wstawienie od nowa, ale wtedy traci się komentarze.
Pozdrawiam
29 Lip 2018 o 14:34
lilly napisał:
Assassin napisał:
:):):) a jak edytować ? Zapisało mi wiersz jako prozę ;)


Cześć,
warto też wiedzieć, że po ukazaniu się pierwszego komentarza tekstu już nie można edytować. Pozostaje skasowanie i wstawienie od nowa, ale wtedy traci się komentarze.
Pozdrawiam


Dziekuje Lilly :)
Już obczaiłam :)
---
Czarownica ;)
[...] 
31 Lip 2018 o 10:23
Dziękuję Arsene :)
---
Czarownica ;)
03 Sie 2018 o 19:00
siemka, siemka
tu ja autor, którego przygody się imają :)
03 Sie 2018 o 19:03
Czarek_Platak napisał:
siemka, siemka
tu ja autor, którego przygody się imają :)


hahahha :) hejka, hejka... moze dziewczyny Ci pomogą, bo ja niekumam o co komon z tym blokowaniem :P :P
---
Czarownica ;)
03 Sie 2018 o 20:17
Czarek_Platak napisał:
siemka, siemka
tu ja autor, którego przygody się imają :)


Cześć, Czarku :)

Teksty nowych użytkowników są w inkubatorze (najdłużej dobę). Później już bez "nadzoru" będziesz mógł publikować, max dwa teksty dziennie.

Witam i życzę powodzenia :)
10 Paź 2018 o 10:48
Cześć :)
---
https://www.twojelazienki.pl/ceramstic.html
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×