strona 1 z 1
AutorEDYCJA
12 Wrz 2018 o 10:56
LOTTO - stań na głowie, a spowoduj byśmy mogli edytować swoje teksty w celu naniesienia poprawek. Ot, taka (nie)śmiała prośba ...
---
bronmus45 / trotsiga
12 Wrz 2018 o 11:36
trotsiga napisał:
LOTTO - stań na głowie, a spowoduj byśmy mogli edytować swoje teksty w celu naniesienia poprawek. Ot, taka (nie)śmiała prośba ...


Żadna nowość. Już kiedyś się na ten rozpisałam:

link

Efekt jak na załączonych obrazkach.
---
Hellsichtige [Jasnowidząca]
12 Wrz 2018 o 11:51
Po pierwsze - nie sprawdzałem, czy nie powielam czyjegoś tematu - trudne to byłoby do wykonania ...
Po wtóre - nic nie stoi na przeszkodzie, aby przypomnieć
...
Po kolejne - cała Ty!!! Musiałaś przecież nadmienić, że to Ty właśnie byłaś tą pierwszą ... jakie to płaskie
---
bronmus45 / trotsiga
12 Wrz 2018 o 12:06
trotsiga napisał:
Musiałaś przecież nadmienić, że to Ty właśnie byłaś tą pierwszą ... jakie to płaskie


Raczej jest dość naturalne, że osoba, która taki temat kiedyś zainicjowała, pamięta o tym najlepiej i potrafi zlokalizować na forum właściwy wątek. Wątpię by podanie linka miało na celu cokolwiek innego niż... podanie linka.
---
Uwaga, admin. Kasuje wpisy, zanim zdążycie je wymyślić.
12 Wrz 2018 o 12:24
lotta napisał:
trotsiga napisał:
Musiałaś przecież nadmienić, że to Ty właśnie byłaś tą pierwszą ... jakie to płaskie


Raczej jest dość naturalne, że osoba, która taki temat kiedyś zainicjowała, pamięta o tym najlepiej i potrafi zlokalizować na forum właściwy wątek. Wątpię by podanie linka miało na celu cokolwiek innego niż... podanie linka.

Pewno masz rację, ale ... są osoby którym się po prostu nie wierzy w stosunku do ich właściwych zamiarów. I tyle ...
---
bronmus45 / trotsiga
16 Wrz 2018 o 13:03
No i wisi ten mój wątek bez żadnej dyskusji.
Czyżby tylko mnie doskwierał brak możliwości edytowania, czy też innych ogarnął strach przed twardą (dla niektórych) ręką LOTTY?!!!
---
bronmus45 / trotsiga
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×