strona 1 z 1
AutorLicznik Sygnalisty
27 Wrz 2018 o 23:39
W skrócie LS. Może być współczynnik sygnalisty. Jak zwał, tak zwał. Administracja mi świadkiem, że nie zgłaszam cudzych komentarzy, ani tekstów do usunięcia, ale wielokrotnie już sugerowano, że zgłaszam. Poza tym zauważyłem, że od dawna na tym tle są ciągłe podejrzenia i dyskusje. Myślę, że sygnaliści, tzn zgłaszający do usunięcia cudze komentarze i teksty nie powinni się wstydzić. Można dodać administracyjnie do profili liczniki sygnalisty i niech bije, żeby każdy widział. Nie mają sensu debaty o tym kto zgłasza, wystarczy, że stuknie na liczniku i będzie jasne. Dla mnie taka korzyść, że nie będę musiał używać mantry, a dla innych oszczędność czasu. Proszę administrację o rozważenie mojego wątku w charakterze wniosku. Pozdrawiam.
---
DW
06 Paź 2018 o 21:48
Jestem za, a nawet przeciw - moje bowiem nerwy nie są ze stali, a odczytując już jawnie nazwiska / nicki, które od dawno znam - nic nie zmieni. Może jedynie czasami trafić się jakaś niespodzianka ...
Lecz bardziej jestem za, niż przeciw
---
bronmus45 / trotsiga
07 Paź 2018 o 04:25
Pomyślmy może - i zasugerujmy LOTT-cie - aby całkowicie upublicznić zgłaszanie wykroczeń wobec regulaminu na jakiejś specjalnej stronie - na przykład - "Zgłoszenia do administracji". Masz odwagę i jesteś pewien, że coś tutaj nie gra - zgłaszaj oficjalnie, a nie metodą na UB-eka ...
LOTTA pozbędzie się zapewne części kłopotów z "uprzejmie donoszę" na Jej PW, bo i ci - dzisiaj odważni - zastanowią się nad oficjalnym donosem. Jedynie sprawy techniczne pozostawiłbym na adres "Kontakt". Co o tym sądzisz / sądzicie?
---
bronmus45 / trotsiga
strona 1 z 1
© 2010-2016 by Creative Media
×